ATMOS випустила піролізний котел C15S з модифікацією на пелетний пальник

Чеська компанія ATMOS випустила котел C15S з модифікацією для пелетного пальника – пелетний котел з автоматичним розпалюванням палива.

Новий котел газифікації з модифікацією на пелетний пальник - C15S

Модифіковані котли оснащені з заводу всіма необхідними аксесуарами для зручного управління котлом (пальником) відповідно до потреб замовника і двома температурами на буферному баку TS і TV.

Завдяки невеликим розмірам і продуктивності він оптимально підходить для опалення будівель з дуже низьким рівнем котла і низькими тепловтратами. Паливо добре додається через великі дверцята і котел легко чистити.

Спеціальна конструкція забезпечує ефективність горіння понад 90%, низьке споживання, комфортну та екологічно чисту роботу.

Котли відповідають 5 класу викидів (клас енергоефективності А+), вимогам Екодизайн

Газифікаційні котли ATMOS з модифікацією пальника

Газифікаційні котли ATMOS з модифікацією пальника – сучасне рішення, де встановлюється на у верхні дверцята стандартного газифікаційного котла пальник пелетах ATMOS A25/A45 . Пелетний котел індивідуальний з автоматичним розпалюванням палива .

Пальник Пелетний ATMOS A25 можна використовувати для всіх газифікаційних котлів потужністю до 40 кВт (крім DC50S – 45 кВт з пальником ATMOS A45), оснащених витяжним вентилятором (крім моделей DCxxGD, DCxxGS, DCxxGSX).

Модифіковані котли оснащені з заводу всіма необхідними аксесуарами для зручного керування котлом (пальником) відповідно до потреб замовника та двома температурними датчиками (датчиками) на буферній ємності TV та TS.

Бункер для пелет і тип конвеєра вибираються  відповідно до розмірів котельні та тепловтрат будівлі.

Leave a Reply