Новий еквітермальний контролер ATMOS ACD 03 і ACD 04 з сенсорним екраном

Еквітермальний контролер ATMOS ACD 03 і 04 – це новий елемент керування з сенсорним кольоровим дисплеєм, що дозволяє легко керувати твердопаливним котлом та системою опалення інтуїтивно, відповідно до останніх тенденцій.

Контролер ACD 03 призначений для додаткового монтажу в панелі котла. Контролер ACD 04 вбудовується в котел безпосередньо з заводу.

ATMOS ACD 03 і ACD 04 з сенсорним екраном

Контролер може керувати наступним:

 1. опалення трьох опалювальних контурів (наприклад, два контури класичних радіаторів + один контур теплої підлоги) відповідно до необхідної кімнатної температури, зовнішньої температури (еквітермічні криві) та залежно від часу за допомогою трьох типів кімнатних блоків (датчиків)
  або
  один контур котла і два контури опалення – контур котла для підтримки мінімальної температури зворотної води в котел 65 °C, з використанням триходового змішувального клапана з приводом і насосом і опалення двох контурів опалення (наприклад, звичайні радіатори або тепла підлога) відповідно до необхідної кімнатної температури, зовнішньої температури (еквітермічні криві) і як функція часу за допомогою трьох типів кімнатних блоків (датчиків)
 2. приготування гарячої води (ГВП) до необхідної температури (наприклад, 55 °C)
 3. сонячне опалення за допомогою сонячних колекторів
 4. оптимальне заряджання та розвантаження теплоакумулятора відповідно до вимог замовника
 5. автоматичне перемикання роботи двох джерел тепла (котлів) , наприклад, на дровах і природному газі / котлів на дровах і пелетах
 6. повна робота котла з урахуванням потреб системи опалення, включаючи витяжний вентилятор

Нове еквітермальне управління ATMOS ACD 03 і ACD 04 з сенсорним екраном - схема.

Електронне управління ATMOS ACD 03 поставляється в комплекті, що включає необхідні датчики та клемну колодку для легкого монтажу в панель котла. Є два варіанти:

 • Набір еквітермального регулювання призначений для твердопаливних котлів з ручною подачею (з датчиком димових газів) ATMOS ACD 03 AGF – код замовлення S0106
 • Набір еквітермального контролю призначений для пелетних котлів (без датчика димових газів) ATMOS ACD 03 – код замовлення S0103

Для оптимального та економного опалення Вашої будівлі ми рекомендуємо Вам придбати як аксесуар терморегулятор (для кожного опалювального контуру) ARU5, ARU10 та ARU30 з сенсорним екраном для кращої можливості регулювання системи опалення. Якщо використовується регулювання сонячного опалення, необхідно придбати датчик для сонячної FF00–75P65 (-20 – 300 °C) та інший датчик KTF20.

Leave a Reply