Керамічні нагрівачі для опалення

Керамічні обігрівачі – це сучасні прилади опалення, які практично позбавлені недоліків та дозволяють повністю вирішити питання обігріву в приватному, адміністративному і промисловому секторах. Головна особливість таких нагрівачів – це високоефективний нагрівальний елемент або керамічна монолітна випромінююча плита виконана з високоякісної кераміки. Керамічна частина створена за допомогою спеціальних технологій, завдяки чому пристрій швидко нагрівається та поширює тепло на великі площі за мінімальних витрат. Керамічні обігрівачі безпечні у використанні, температура нагріву керамічної панелі не перевищує 95 градусів. Можна використовувати його практично в будь-яких приміщеннях в тому числі і в дитячих кімнатах або в приміщеннях з тваринами. В Україні такий обігрівач купити або дізнатися детальніше про технологію, прилади можна на сайті компанії UDEN-S.

Обігрівачі UDEN-S.

Керамічні нагрівачі – нове покоління опалювальних приладів

Вони і працюють за принципом інфрачервоних випромінювачів тепла – керамічні обігрівачі мають нагрівальний елемент, відображаючий екран, керамічне покриття масою від 7 до 28 кг. ТЕН нагрівається за допомогою електрики, поширюючи тепло поверхнями всіх навколишніх предметів. Популярність та повсюдність застосування пояснюється перевагами інфрачервоного обігрівача:

 • Тепло від обігрівача можна порівняти з теплом сонця;
 • Вони не спалюють кисень;
 • Швидко нагріваються;
 • Безпечні та економні у використанні.

Інфрачервоні керамічні обігрівачі, у свою чергу, мають власну класифікацію:

 • Пустотні – швидше за інших нагріваються і остигають, мають підвищений ККД;
 • Об’ємні – нагріваються і остигають довго, вважаються економними, тому що працюють періодично для постійної підтримки температурного режиму в приміщенні;
 • Газові – використовують газ як споживану енергію, зручні в промисловому та іншому непобутовому застосуванні.

Конструкція керамічного нагрівача

Конструкція типового керамічного нагрівача для побутового опалення наступна.  Він має тильну металеву частину з тепловідбивним екраном. З лицьової сторони розміщена керамічна панель. Нагрівальний електричний елемент кабельного типу розміщений між тильною частиною та керамічною панеллю.

Конструкція керамічного нагрівача.

Працюючи, нагрівальний механізм віддає тепло на передню та задню частини обігрівача. В результаті відбувається циркуляція повітря та нагрівання поруч розташованих поверхонь.
Вибираючи керамічний нагрівач зверніть увагу на такі параметри – вид монтажу, розмір та вага. При виборі обов’язково враховуйте тип приміщення. Наприклад, керамічна підлогова панель підійде для обігріву тимчасового місця дислокації (орендований офіс), а настінна панель – для постійного опалення. Через систематичне зростання ціни на електроенергію, керамічні пристрої практичні та вигідні. Максимальна площа обігріву. Для великих площ, можливо, знадобиться декілька панелей.

Застосування

Крім основної класифікації типу розміщення керамічних обігрівачів, вони ще відрізняються за типом споживаної енергії – газ чи електрика.

Газові керамічні нагрівачі

Обігрівачі на газу в основному представлені ІЧ нагрівачами для промислового застосування. Таке обладнання поширене при опаленні складів, цехів і таке інше.

Електричні керамічні нагрівачі

Вони в свою чергу діляться на інфрачервоні та конвекторні.
Дія конвекторних керамічних обігрівачів заснована на примусовому (прискореному та потужному) поширенні тепла природним фізичним шляхом. Пристрій з керамічним ТЕНом оснащений одним або декількома вентиляторами, які сприяють більш швидкому та ефективному розподілу тепла на площі приміщення. Такі обігрівачі використовують виключно у закритих приміщеннях, так як свіже холодне повітря від примусової вентиляції зводить їхню роботу до нуля.

Використання керамічних нагрівачів

Керамічні обігрівачі – одні з небагатьох, які передбачають два способи використання:

 • В приміщенні;
 • На відкритому просторі.

Пристрої, які використовують у приміщенні, можуть бути як основним, так і додатковим обігрівачем. Такими є всі типи керамічних конвекторів, а також електричні моделі інфрачервоних обігрівачів. Їх застосовують як у житловій сфері, так і в робочій:

 • В офісі;
 • На дачі;
 • У гаражі чи невеликому «домашньому» цеху;
 • у складських приміщеннях;
 • У будь-яких інших закритих приміщеннях, де є джерело електроенергії.

Переваги керамічних нагрівачів

Керамічний обігрівач для будинку має всі переваги ідеального обігрівача і виграє у своїх аналогів за всіма характеристиками:

 • Економічність;
 • Ефективність;
 • Безпека;
 • Дизайн.

Сучасна модель опалювального приладу – це керамічний обігрівач нового покоління. Такі обігрівачі – унікальні у своєму роді: вони є суцільною керамічною пластиною, поверхня якої і є джерелом ІЧ-випромінювань. Вони швидко та ефективно зігрівають приміщення, не сушать повітря та надають профілактичні терапевтичні властивості на організм людини. Такі обігрівачі безпечні у використанні та мають масу переваг у сфері дизайну та оформлення приміщень. Крім того, вони довговічні та економічні у своїй роботі, тому їх сміливо використовують як єдине та основне джерело тепла в приміщенні.

Leave a Reply