Bosch представляє водневий котел для житлових будинків

Bosch сьогодні показує, як зелений водень може забезпечити завтрашнє теплопостачання будівель. Демонстраційний опалювальний котел був представлений на базі Bosch Thermotechnology у Вустері.

Водневий котел від BOSCH.

H2 котел прискорює перехід на водень

Незважаючи на те, що водень все частіше розглядається як екологічно чистий енергоносій в опалювальному секторі Європи, його впровадження досі відбувалося досить повільно. Розробивши водень-сумісний котел, розробники Bosch Thermotechnology доводять, що котли можна швидко і легко переводити з природного газу, що використовується в даний час, на 100-відсотковий водень. Перший демонстраційний котел H2 -ready котел з номінальною тепловою потужністю 30 кВт працює на випробувальному стенді з 2017 року. H2 котел від Bosch може спочатку працювати на звичайному природному газі або з домішкою водню до 20 відсотків. Як тільки місцева мережа була переведена на водень, котел можна перевести на повне використання зеленого газу протягом години, зробивши лише кілька налаштувань.

Більшість існуючих газопроводів майже готові до транспортування водню, а це означає, що при переході на зелений газ можна використовувати існуючу інфраструктуру. Робота Н2 -Ready котла аналогічна звичайному газовому конденсаційному котлу. Важлива відмінність полягає в джерелі енергії. Водень можна зберігати необмежено довго, забезпечуючи таким чином постійну доступність для користувачів. Зелений водень є кліматично нейтральним, а отже, має потенціал, щоб привести сектор опалення в зелене майбутнє.

Особливості нового водневого котла Н2-ready:

  • Перехід з природного газу на водень можливий у будь-який час
  • H2-ready котел – кліматично нейтральна альтернатива для існуючих будівель

Водневі котли як рішення для існуючих будівель

Відновлювані джерела енергії набувають все більшої популярності як у новобудовах, так і в проектах модернізації. Однак без додаткових налаштувань, таких як заходи ізоляції, встановлення екологічно чистих опалювальних рішень (наприклад, теплових насосів) у існуючих будівлях часто є складним і дорогим. Новий H2 котел від Bosch не потребує додаткових заходів модернізації та забезпечує економію вуглецю в кожній існуючій будівлі. Але захист клімату не означає погіршення комфорту опалення. Водневий котел від Bosch може швидко реагувати на коливання потреб в опаленні через погодні умови та умови користувача та забезпечує таку ж високу продуктивність, як і звичайний газовий конденсаційний котел. H 2 Газоконденсаційний котел вписується в ту саму площину, що й сучасний газовий конденсаційний котел, що є великою перевагою, особливо в будинках з обмеженим простором для будівельних послуг.

Джерело: пресс-реліз BOSCH

Leave a Reply