SECESPOL спрощує вибір теплообмінників

Вибір оптимального теплообмінника може бути складним завданням, тому інженери SECESPOL вирішили максимально спростити процес. Нова версія програмного забезпечення для вибору CAIRO дозволяє вибрати потрібний апарат всього за одну хвилину. Окрім багатьох нових функцій, користувачі також можуть розраховувати на технічну підтримку в режимі реального часу.

SECESPOL CAIRO.

Теплообмінники мають дуже широке застосування в різних галузях промисловості та побуті. Ефективність і надійність обмінника є ключовими характеристиками, які визначають вибір конкретного виробника. Однак для того, щоб пристрій вписався в обрану систему, необхідно виконати ряд інших параметрів.

– Команда наших інженерів, розробляючи найефективніші способи теплообміну, цього разу зосередилася на полегшенні вибору теплообмінників – так була задумана нова версія відомої програми CAIRO, – пояснює Войцех Міцяк, керівник відділу досліджень. і відділ розвитку в SECESPOL. Ми прагнули поєднати точку зору дизайнера з нашими знаннями, щоб вибір був максимально простим, з одного боку, і щоб він оптимально відповідав обраному пристрою заданим параметрам, з іншого боку. Багато обчислень виконуються у фоновому режимі, і користувач швидко отримує очікуваний результат, надаючи вхідні дані, що цікавлять. У новій версії ми додали багато корисних функцій, включаючи попередній перегляд технічної бази нашої компанії, уявлення про специфікації використовуваних видів рідин або оцінку максимальних перепадів тиску в теплообмінниках за допомогою спеціального калькулятора – Wojciech Miciak робить висновок.

CAIRO — це запатентована програма для вибору теплообмінників, яка постійно розробляється відповідно до потреб користувачів. Завдяки розміщенню програмного забезпечення в хмарі (рішення Microsoft Azure) ви можете використовувати його без встановлення на будь-якому пристрої з веб-браузером. CAIRO використовує високі стандарти безпеки, які є стандартними для електронного банкінгу, а система управління персональними даними відповідає вимогам GDPR. Робочі носії сертифіковані Національним інститутом стандартів і технологій (NIST).

– Обмінники можна вибрати щонайменше двома способами. Новинкою є можливість вибору за вказівкою обраної програми. Історія виборів зберігається в обліковому записі клієнта, що полегшує копіювання або змінення їх. Що важливо, ми можемо підтримати клієнта завдяки попередньому перегляду його екрану, що, безумовно, полегшує діалог, – підкреслює Джоанна Врона, керівник відділу ІТ SECESPOL.

Перейти до нової програми з підбору теплообмінників CAIRO можна за наступним посиланням cairo2.secespol.com/#/login?r=%2Fstart

Leave a Reply