UPONOR представив новий розширювальний інструмент для труб

Компанія Uponor спільно з компанією Milwaukee представляє покращений розширювальний інструмент для систем Uponor PE-Xa. Розширювальний акумуляторний інструмент Uponor Q&E M12 FUEL з головками RAPID SEAL є частиною комплексного рішення для забезпечення безперервного розвитку нашої діяльності.

Розширювальний інструмент UPONOR.

Функціонал нового інструменту M12 FUEL забезпечує прискорення процесу монтажу та зменшення часу обтиснення трубою фітингу завдяки впровадженим інноваціям. Новий електроприводний інструмент M12 FUEL оснащений безщітковим механізмом, що дає можливість збільшити швидкість монтажу складів на 20%, а час очікування до гідравлічних випробувань скоротити до 70%.

Характеристики нового інструменту надають користувачеві низку переваг під час його використання. Розширювальна головка Rapid Seal забезпечує швидкий монтаж та зменшення часу обтиснення трубою фітинга, якісне з’єднання завдяки функції автообертання. Безщітковий двигун для прискорення процесу монтажу та тривалішої роботи. Двопозиційна кнопка пуску дозволяє запускати процес розширення з різних положень для зручності роботи в обмежених умовах. Прямокутний дизайн із компактною формою для доступу до важкодоступних вузьких місць. LED-підсвічування спрямоване на розширювальну головку для роботи у затемнених місцях. Захисний корпус із металу для максимального захисту та довговічності в умовах будмайданчика

Переваги системи для монтажника

  • Головка Rapid Seal дозволяє скоротити час обтиску трубного фітинга на 7-0 %;
  • Інструмент M12 FUEL дозволяє швидше зібрати в середньому на 20%;
  • Завдяки ефективному безщітковому механізму збільшується тривалість роботи від одного заряду акумулятора.

Новий розширювальний інструмент M12 FUEL поєднує у собі перевірену часом технологію монтажу з’єднання Q&E з автоматичним поворотом головки з новими можливостями для користувача у вигляді прискорення монтажу та запуску системи в експлуатацію, а також зручнішої та тривалішої роботи енергоефективного двигуна інструменту.

Leave a Reply