PEDROLLO

Історія PEDROLLO

Справжнє багатство людства – це вода. Народи готові боротися за володіння цим справжнім “блакитним золотом” планети; без води неможливо забезпечити ні безпеку, ні добробут, а вже тим більше, без неї немає розвитку.

PEDROLLO добре розуміє, які можливі сценарії економічного та промислового розвитку при таких обставинах. Сільвано Педролло (Silvano Pedrollo) відвідав в 1974 р Дубай, де вода коштувала дорожче за нафту , причому там вже починали замислюватися про те, що її запаси вичерпуються. Педролло шукав інвесторів, зацікавлених в насосах нового покоління, які він хотів виробляти в Італії, і потенційний ринок збуту для цих насосів.

У той час Дубай був невелике місто на березі Перської затоки, і було абсолютно неможливо уявити, що в цих пісках розквітне одна з найрозкішніших столиць світу. Педролло зустрічався з комерсантами і чиновниками країни і пояснював їм, що за допомогою насосів можна змусити воду вирувати в пустелі. Ось так народилася компанія PEDROLLO – виробник насосів. Ця компанія ніколи не зраджувала своїм принципам – наполеглива праця з метою вирішення проблем забезпечення водою.

Ринок збуту компанії Pedrollo сформувався в лічені роки. Після Дубая компанія стала відома на всьому Близькому Сході, потім послідували Латинська Америка, Африка …

Насоси PEDROLLO асортимент.Після цього настала черга Бангладешу, де Сільвано Педролло зустрів людину, який попросив його розробити недорогий насос невеликої потужності, – згодом були продані тисячі таких насосів. Був розроблений насос, що коштував як дві піци; партії цієї моделі відправили в достатній кількості в одну провінцію.
В результаті селяни перестали залежати від того, чи достатньо буде дощів, і в той рік урожай рису виявився небачено високим. Цінність води стала реальною, відчутною, – з тих пір гідроустановки стали вважатися тут головним надбанням ..

Протягом майже 40 років група Pedrollo розширює свою присутність по всьому світу і продовжує розробляти і виробляти насоси, які дають можливість доставляти воду там, де її найбільше потребують. Там, де є вода, земля знову знаходить живий колір і оживають надії. З кожною новою свердловиною самі занедбані землі знову починають розвиватися. Компанія Pedrollo вважає, що для того, щоб приносити плоди, солідарність повинна проявляти себе кожен день.

Продукція PEDROLLO

Насоси PEDROLLO представлені наступним асортиментом:

Поверхневі

 • вихрові
 • відцентрові
 • багатоступінчаті
 • вертикальні багатоступінчаті
 • самовсмоктуючі

Свердловинні

 • багатоступінчаті
 • вихрові 4″
 • моноблочні
 • 4″-дюймові на сонячних панелях

Заглибні

 • дренажні
 • фекальні
 • Plug & Drain

PEDROLLO в Україні

Офіційного представництва компанії PEDROLLO на поточний час (2018 рік) в Україні немає. Проте є офіціальний імпортер насосів PEDROLLO – МП Контакт. Компанія реалізує насосну продукцію оптом через свою дистрибуційну сітку, яка розгалуджена по всій Україні. Нижче реквізити МП Контакт. На її сайті можна знайти інформацію, жеможна купити насос PEDROLLO в роздріб в вашому регіоні.

Контакти:
МП “Контакт”
тел: (097) 465-87-78, (050) 305-65-64
сайт: www.pedrollo.com.ua

устранение засоров в квартире