ALFA LAVAL T10 – теплообмінники нового покоління

Теплообмінник T10 є новою розробкою «Альфа Лаваль» в серії розбірних пластинчастих теплообмінників. Конструкція пластин, запатентована компанією, відрізняється підвищеною ефективністю теплопередачі, надійністю і простотою обслуговування.

Теплообмінник ALFA LAVAL T10.

Теплообмінник Т10 може застосовуватися в промисловому тепло- і холодопостачанні практично у всіх галузях. Нова відмінна від попереднього покоління конструкція FlexFlow ™ уможливлює більш точну конфігурацію теплообмінників T10 без необхідності вибору між продуктивністю і перепадом тиску. Асиметричний профіль пластин дозволяє створити до 10 комбінацій каналів, використовуючи всього дві пластини. Нова технологія SteerLock™ забезпечує краще становище пластин незалежно від їх конфігурації, запобігає протіканню і пошкодженню обладнання при складанні, спрощує процес обслуговування.

Такі технологічні інновації, як розподільча площина CurveFlow™ і некруглі вхідні і вихідні отвори пластини OmegaPort™, забезпечує високу ефективність теплопередачі при зменшенні займаної площі. Нова технологія CompactFrame™ дозволяє зменшити розмір теплообмінника, полегшуючи його обслуговування.

Але економиться не тільки займана площа. Теплообмінник T10 дозволяє зберігати енергію. Створено надійний продукт, який допоможе замовникам у вирішенні поставлених завдань за будь-яких умовах.

Теплообмінник M10 компанії Альфа Лаваль довгий час був самим універсальним розбірним пластинчастим теплообмінником на ринку. Завдяки високим теплотехнічних характеристиках і багатофункціональності, він встановив новий світовий стандарт енергоефективності та надійності. Однак компанія не збирається зупинятися, лише встановлюючи нові стандарти. Саме тому перейдено на новий рівень. Теплообмінник T10 – наступник M10.

Революційно нова конструкція пластин теплообмінника Т10 дозволяє не робити вибір між ефективністю і перепадом тиску. Удосконалена конструкція краще справляється з нерівномірними потоками, завдяки чому досягається оптимальна продуктивність теплообмінника.

Це сприяє підвищенню ефективності до 30% і зменшення утворення відкладень, забезпечуючи надійну і економну роботу. І це тільки початок.

Якими б не були умови експлуатації, надійна і енергоефективна конструкція теплообмінника T10 надає додаткові можливості для вирішення завдань з охорони навколишнього середовища. Крім цього новий дизайн пластин сприяє зниженню загальної вартості володіння завдяки меншій займаної площі і простоті обслуговування.

Leave a Reply