ASG-PLAST

Поліпропіленова система ASG PPR

Система ASG PPR – це пластикова трубопровідна система із поліпропілену для внутрішньої системи розводки холодної та гарячого водопостачання, теплої підлоги і центрального опалення, розподілу повітря і подальшого застосування в промисловості і сільському господарстві.
Якісна сировина, PPR або статистичний (рандом) сополімер поліпропілену забезпечує гігієнічну безпеку, Високу хімічну стійкість, стійкість до корозії, стійкість до заростання і утворенню накипу і виключно довгий термін служби з мінімальним зниження споживчої вартості. Мала вага і простота в обробці забезпечує швидкий, простий і безпечний монтаж. Концепція сварки і низька Шорсткість внутрішньої стінки істотно знижує втрати тиску в трубопроводах, що підвищує економіку експлуатації циркуляційних систем.

ASG-PLAST система.

Для виготовлення системи ASG PPR ASG-Plast вживає тільки самі високоякісні матеріали, такі як Borealis – Фінляндія. Проблемні місця типу переходів пластик-метал вирішуються без компромісів – впровадженням металевих частин, що виготовляються з найякісніших латунних трубок і прутків від німецьких і італійських постачальників. виробництво повністю автоматизовані, а технологія виготовлення постійно вдосконалюється.

Всі складові частини системи ASG PPR постійно тестуються в обширній випробувальної лабораторії, обладнаній найсучаснішими приладами.
Система ASG PPR концептуально постійно вдосконалюється. Метою компанії ASG-Plast є розвиток і поставка системи, завдяки якій установка трубопроводів для водопостачання, опалення, кондиціонування і подачі повітря буде швидшою,
безпечної і простий. І все це при безумовній надійності, постійному продовження терміну служби і поліпшення функціональності.

Основна інформація про виробника ASG-PLAST і використовувану сировину

Використання

Система ASG PPR – це велика система труб і фітингів для водопостачання, центрального опалення, подачі стисненого повітря та азоту.

Спосіб з’єднання

Дифузійне зварювання (дифузійна зварювання здійснюється відповідно до німецькими приписами DVS).

Сировина

Поліпропілен тип 3 – статистичний (рандом) сополімер, який зазвичай скорочено позначається як PP-R, PP-3. Композит, армований скловолокном (PP GF), на базі поліпропілену тип 3. Алюмінієва фольга 0,21 мм. Латунь – тип CuZn39Pb3 нікельована, хромована, тип
CuZn36Pb2As чиста. Ущільнювач – армований поліпропілен Taboren, каучук SBR, каучук NBR, PTFE.

Використовувані норми при виготовленні і тестуванні системи ASG PPR

Труби CLASSIC, труби FASER і фітинги виготовляються відповідно до норм ČSN EN ISO 15874, DIN 8077, DIN 8078. Багатошарові труби STABI
виготовляються в розмірах і з допусками по ČSN EN ISO 21003 та відповідають вимогам норми DIN 4726 щодо проникності кисню.
Вироби ASG-Plast виробляються відповідно до підприємницькими нормами PN 01 і PN 02, а на виробництві встановлена ​​і підтримується
система менеджменту якості.

Позначення і ідентифікація окремих частин системи ASG PPR

На трубах вказується ім’я виробника ASG-Plast, тип матеріалу PP-R, діаметр x товщина стінки, розмірний ряд, клас тиску PN (серія S), виробнича норма, клас експлуатації з робочим тиском, дата виготовлення, час, виробниче обладнання.
Фітинги відзначені логотипом ASG-Plast ® або знаком ASG, позначенням матеріалу (PP-R), розміром, зазначенням місяця та року виготовлення. більш
великі пакувальні одиниці також відзначені етикеткою з датою упаковки, EAN кодом вироби та ідентифікацією контролюючого працівника.

Фізико-механічні властивості PPR – основного матеріалу труб і фітингів системи ASG PPR

Труба ASG-PLAST.

  • Щільність г / см3 0,9 0,98
  • Межа текучості при розтягуванні МПа 26 26
  • Відносне подовження при межі плинності% 15 15
  • Модуль пружності Е Н / мм2 900 900
  • Ударна в’язкість 0 ° C / 23 ° C кДж / м2 5/23 5/23
  • Коефіцієнт лінійного теплового розширення мм / м ° С 0,15 0,05
  • Коефіцієнт теплопровідності Вт / м ° C 0,24 0,24

Преимущества ASG

ASG-Plast відрізняється високою надійністю? покращує якість, завдяки технологічним інноваціям. ASG-Plast слухає фахівців – сантехніків, які працюють щодня з системaми опалення та водопостачання.