Ремонтні фітинги для труб на прикладі VALTEC

В процесі експлуатації трубопроводів може виникнути необхідність модернізації або ремонту. Звичайні фітинги для цього не підійдуть або їх монтаж буде надто складним і дорогим. Але є спеціальні ремонтні фітинги для труб, які дозволяють виконати роботи з мінімальними зусиллями і високою надійністю. Розглянемо які маніпуляції з трубами можна виконати на прикладі продуктів VALTEC.

Прорив труби в Києві.

Залежно від типу, ремонтні фітинги VALTEC

  • створюють відвід від існуючого трубопроводу
  • дозволяють приєднання до арматури
  • усувають локальні протікання без зварювання і нарізки різьби

Корпус ремонтних фітингів VALTEC виготовляють з латуні, стяжні гвинти зі сталі, ущільнення з резини EPDM. З’єднувачі даної категорії з нарізним відвідним патрубком називаються сідло, суцільні (без відводу) – хомут.

Як врізатись в трубу?

Латуння обойма VTr.755.G (водовідвід, сідло) призначена для приєднання труб або арматури до сталевої труби, яка експлуатується. Дозволяє здійснити підключення без проведення зварювальних робіт та нарізки різьби. Ущільнювальна манжета виконана з синтетичного каучуку EPDM. Різьба відводу внутрішня трубна по ГОСТ 6357. Сідло для врізки труби розраховане на використання при температурі від -20 до +90 ° C, робочому тиску до 10 Бар. Нормативний термін служби – 10 років.
Пропонуються в розмірах 1/2″ х 1/2″ х 1/2″, 3/4″ х 1/2″ х 3/4″.

Фітинг для врізки в трубу.

Як ліквідувати протікання труби?

Ремонтний хомут VTr.754.N призначений для усунення локального протікання в сталевій, металопластиковій, поліетиленовій, поліпропіленовій трубі. Фітинг включає дві латунні напівобойми, які стягують між собою сталевими оцинкованими гвинтами. Під напівобоймами знаходиться прокладка з EPDM. При монтажі хомута відбувається силове обтиснення і герметизація пошкодженої ділянки трубопроводу. Ремонтні хомути VTr.754 випускаються під стандарт сталевих водогазопровідних труб по ГОСТ 3262 для діаметрів умовного проходу ½, ¾, і 1 “(15, 20, 25 мм) і можуть застосовуватися при тиску робочого середовища в трубопроводі до 16 бар і температурі до 110 ° С.

Хомут ремонтний VALTEC.

Як приєднатись до труби без різьби?

При монтажі і ремонті сталевих трубопроводів іноді потрібно приєднатись до існуючої труби без нарізання різьби та зварювання. У цих випадках зручно використовувати обтискні фітинги серії VTr.800, що забезпечують з’єднання сталевих водогазопровідних труб за допомогою двох гайкових ключів. Корпус і накидна гайка фітингів виготовлені з латуні, нікельовані, розрізне обтискне кільце із загартованої неіржавіючої сталі, яка набагато перевершує по твердості матеріал труби. Звужуючись при закручуванні накидної гайки, кільце врізається в стінку труби, надійно фіксуючи з’єднувач. Через латунну шайбу обтискується товсте кільце ущільнювача з EPDM Sh70. Воно щільно обтискає трубу і герметизує з’єднання.
Обтискні фітинги є розбірними, можуть використовуватися багаторазово. Вони повинні бути доступні для обслуговування, їх не можна замонолічувати. Допускаються кутові переміщення труби в межах 3 °.
З’єднувачі серії VTr.800 призначені для систем з робочою температурою до 90 ° С і тиском до 8 бар. Пропонуються з розмірами 15 мм x 1/2, 20 мм x 3/4, 25 мм x 1 “.

Фітинг обтискний для приєднання до сталевої труби.

Як з’єднати сталеві труби без нарізки різьби?

При монтажі тимчасових і ремонті сталевих трубопроводів часто відсутня можливість використовувати зварювання або виконувати різьбонарізні роботи. У цих випадках зручно використовувати обтискні фітинги серії VTr.800, що забезпечують з’єднання сталевих водогазопровідних труб за допомогою двох гайкових ключів.
Корпус і накидна гайка фітингів виготовлені з сантехнічної латуні, нікельовані, розрізне обтискне кільце – із загартованої нержавіючої сталі. Стискаючись при закручуванні накидної гайки, кільце врізається в стінку труби, надійно фіксуючи з’єднувач. Герметичність з’єднання забезпечує товсте кільце ущільнювача з EPDM Sh70. Обтискні фітинги є розбірними, можуть використовуватися багаторазово, проте до них повинен бути вільний доступ для контролю протікання та підтяжки за необхідності. Допускаються кутові переміщення труби в межах 3 °.
З’єднувачі серії VTr.800 призначені для систем з робочою температурою до 90 ° С і тиском до 8 бар. Розміри – 15, 20, 25 мм.

Фітинг для безрізбового зєднання сталевих труб.

Великий вибір фітингів для труб VALTEC в інтернет-магазині ВАЛТЕК на сайті https://valtec.in.ua/fitingi/. Компанія пропонує повний спектр обладнання та трубопровідної арматури перевіреного в Україні бренду.

Leave a Reply