Балансувальні клапани Giacomini R206A-1 – розширення серії

Балансувальні клапани Giacomini R206A-1 – автоматичні регулятори витрати – заявлені як компактна та економічна модель для масового застосування, і випускаються у розмірах Ду15, Ду20 та Ду25.

Компанія Джакоміні отримувала від клієнтів багато заявок на розширення розмірного ряду. У зв’язку з цим було прийнято принципове рішення про розширення серії до розміру Ду50 і створення лінійки клапанів зі збільшеним значенням витрати. Перші з нових моделей розширеної серії — клапани Ду25 із збільшеною (400–3800 л/год) витратою та клапани нового розміру Ду32 із підключенням 1’1/4.

Конструкція балансувальних клапанів Giacomini R206A-1

Клапани R206A-1 – автоматичні регулятори витрати (так само відомі як PICV) мають функцію в собі автоматичного регулювання та підтримки сталості витрати теплоносія та можливість управління клапаном за допомогою опціонального електричного сервоприводу.

Клапани обладнані штуцерами для приєднання ніпелів для інструментальної зміни витрати.

Балансувальні клапани можуть працювати у кількох режимах.

Розширення серії балансувальних клапанів Giacomini R206A-1

Автоматичне підтримання постійної витрати. З встановленим електротермічним приводом R473 також реалізується перекриття потоку.

Регулювання витрати (з встановленим приводом K281 пропорційного регулювання) відповідно до вимог теплового навантаження для контрольованої ділянки гідравлічної системи.

Leave a Reply