Бездротова система управління температурою в приміщенні UNI-FITT

У лінійці автоматики UNI-FITT з’явилася бездротова система управління: радіотермостати і керуючі радіомодулі.

Бездротова система управління температурою в приміщенні UNI-FITT

Новинки дозволяють спростити монтаж елементів контролю обігріву житла.

Вся автоматика виробляється в Німеччині на сучасному, високотехнологічному устаткуванні і відрізняється винятковою якістю і надійністю.

Радіотермостати кімнатні

Радіотермостати призначені для контролю і передачі сигналу для автоматичного регулювання температурного режиму елементів опалювальних систем з допомогою передачі сигналу на керуючий радіомодуль. Прості в установці, не вимагають прокладки кабелю. Особливо це полегшує завдання, якщо обробка стін в приміщенні завершена і порушувати естетику поверхні немає можливості.

У лінійці термостатів UNI-FITT представлені:

  • Радіотермостат електронний кімнатний
  • Радіотермостат електронний кімнатний з РК дисплеєм
  • Радіотермостат електронний кімнатний з РК дисплеєм і з виносним датчиком (прилад контролює задану температуру, наприклад, в системі «тепла підлога» за допомогою виносного датчика)

Радіомодулі керуючі базові

Керуючі радіомодулі призначені для зонального контролю температур. Робота пристрою базується на комутації його з кімнатними радіотермостатами і термоелектричними приводами для управління окремими елементами систем опалення. Керуючий радіомодуль дозволяє підключити, в залежності від варіанту виконання, від 1 до 12 зон (термостатів).

Leave a Reply