Блок насосної автоматики (прес-контроль) VT.EPC.11 – новинка VALTEC

Новинка асортименту VALTEC – блок насосної автоматики (прес-контроль) VT.EPC.11.

блок насосної автоматики (прес-контроль) VT.EPC.11

Новинка призначена для автоматичного управління насосами систем водопостачання, захисту їх від роботи «на закриту засувку» і від «сухого» ходу. У разі, коли при водоспоживанні тиск в мережі опускається нижче налаштованого, блок запускає насос, забезпечуючи подачу води користувачам. Значення тиску включення можна задати самостійно, в діапазоні від 1,5 до 3,0 бар (заводська настройка – 1,5 бар). Після припинення розбору води вимикання насоса відбувається із затримкою в 8 с, що виключає виникнення гідроудару. При відсутності води у всмоктувальній лінії блок відключає насос з затримкою 10-15 с, захищаючи його від «сухого» ходу.

У цієї новинки є додаткова функція – автоматичне скидання в разі відмови. При виникненні аварії блок насосної автоматики відключить насос, але при цьому буде намагатися запустити його кожні 15 хвилин.

Блок забезпечений панеллю керування. Вбудований манометр дозволяє візуально контролювати тиск робочого середовища на виході з блоку. Робочі контакти реле виконані із золота і срібно-нікелевого сплаву, що не окислюється у вологих умовах. Блок допускається застосовувати при вологості навколишнього середовища до 70 %. Клас захисту приладу – IP54. Діаметр різьби приєднувальних патрубків – 1 “. Максимальна температура – води 60°C.

Від попередньої моделі новий блок відрізняють компактність і менша ціна.

Leave a Reply