Daikin розширила колірну гамму Україні побутових кондиціонерів серії Stylish (FTXA)

Компанія Daikin розширила колірну гамму представлених в Україні побутових кондиціонерів серії Stylish (FTXA). На вибір користувачам пропонуються три варіанти: класичний білий, сріблястий, а також чорний з імітацією фактури дерева.

Особливістю даної серії є конструкція передньої панелі внутрішнього блоку, яка в робочому стані автоматично зсувається паралельно корпусу.

Daikin побутові кондиціонери Stylish (FTXA).

Лінійка кондиціонерів представлена ​​5 моделями з номінальною продуктивністю по холоду від 2 до 5 кВт. Рівень енергоефективності моделей потужністю до 3,4 кВт – А +++, більш продуктивних – А ++. Рівень шуму – від 19 до 46 дБА, в залежності від моделі та режиму роботи. У кондиціонерах застосовується холодоагент R-32.

Внутрішні блоки оснащені датчиком, який за допомогою інфрачервоної температурної сітки з розбивкою на 64 квадрата дозволяє однаково охолодити або обігріти різні по віддаленості зони приміщення. Для очищення повітря використовується технологія Flash Streamer. З її допомогою видаляють частинки пилу, алергенів і запахів, а також нейтралізують шкідливі мікроорганізми.

Завдяки онлайн-контролеру кондиціонерами лінейкіDaikin FTXA можна управляти дистанційно.

Leave a Reply