DANFOSS випустила теплоізоляцію для теплообмінників РІДАН

Компанія «Данфосс» випустила нову лінійку теплоізоляційних кожухів, призначених для теплообмінного обладнання РІДАН. яке монтується в теплових пунктах і холодильних центрах.

Ізоляція для теплообмінників рідан.Щорічно «Данфосс» виробляє близько 15 тис. розбірних пластинчастих теплообмінників, їх сумарна теплова навантаження – понад 4,5 тис. Гкал / год. Кількість теплової енергії, яка розсіюється одним теплообмінником, поповнюючи експлуатаційну статтю витрат, в середньому становить близько 2,5% від його номінального теплового навантаження. Таким чином, на окремо взятому теплообміннику може втрачатися суттєва сума.

Мінімізувати втрати дозволяє розроблена для теплообмінників «Рідан» лінійка теплоізоляційних кожухів з оцинкованої сталі швидкоз’ємного типу на замках. Теплоізоляція призначена для застосування як в системах теплопостачання, так і холодопостачання.

Крім основного призначення кожуха – підвищення енергоефективності системи – можна відзначити також створення безпечних умов для експлуатації решти устаткування теплового пункту та комфортних умов роботи обслуговуючого персоналу в приміщенні. Спеціально розроблена конструкція з мінімальними допусками і кількістю складових панелей полегшує збірку і не потребує доопрацювання на об’єкті. Компактність забезпечує мінімальну ємність за матеріалами, в той же час дозволяє збільшити кількість пластин теплообмінника до максимально передбаченого існуючою рамою.

Теплоізоляційні кожухи «Рідан» мають добрі експлуатаційні характеристики. Алюмінієва підкладка у внутрішнього шару мінеральної вати виключає ризик забруднень від ізоляційного шару з кам’яної вати на пакеті пластин і гарантує довговічність ізоляції. Швидкі замки призначені для багаторазового використання, і в разі необхідності обслуговування та розбирання апарату вони легко знімаються і встановлюються назад.

Поставка ізоляції можлива як разом з теплообмінниками, так і окремо.

Leave a Reply