Ecosoft приєднується до BWT

Український виробник фільтрів для води Ecosoft (Экософт) приєднується до BWT – Best Water Technology.

Экософт приєднується до BWT.
Як повідомила Рада директорів Ecosoft Group, 10 грудня 2018 року Антимонопольний комітет України надав дозвіл австрійській компанії BWT Aktiengesellschaft на придбання контрольного пакету акцій українського виробника фільтрів для води Ecosoft Group.

Ecosoft – виробник і дистриб’ютор обладнання для очищення води. Компанія виробляє продукти як для домашнього, так і промислового застосування. Виробничі майданчии в Україні та Німеччині.

BWT Aktiengesellschaft – холдингова компанія BWT – Best Water Technology – один з европейських лідерів в галузі водних технологій з оборотом близько EUR 670 млн в 2017 році.

3600 співробітників BWT забезпечують споживачів в приватних домоволодіннях, промисловості, готелях і муніципалітетах інноваційними, економічними та екологічними рішеннями в галузі водних технологій та очищення води. Компанія гарантує високі стандарти безпеки, гігієни та здорового способу життя при їх щоденному контакті з водою. BWT пропонує сучасні системи очищення питної води, води для фармацевтики і промислових процесів, систем опалення та охолодження, кондиціонування повітря і басейнів.

Ecosoft був заснований в 1991 році в Києві, Україна, і завдяки послідовному і успішному розвитку став выдомою компанією в індустрії очищення води.

Починаючи з 2012 року компанія активно спывпрацюэ з ЄБРР через програми консалтингу та фінансуванню.

Об’єднання з BWT підтримує стійку стратегію розвитку Ecosoft і створює нові можливості для виводу нових продуктів і технологій  на міжнародны ринки. Для співробітників компанії це можливість влитися в провідний інженерний і творчий колектив галузі. Акціонери планують подальші інвестиції в Україну, зокрема розвиток виробничих потужностей, підтримка високих стандартів якості продукції, інвестиції в науково-технічні розробки. Керування Ecosoft залишається в руках української команди.

Leave a Reply