Екокамін: що це та які його переваги

Екопродукти – сучасний тренд. Екопакет, екобудинок, екоавтомобіль… Перелік дуже довгий. Не минула “чаша сія” і опалювальних приладів. Знайомтесь – ЕКОКАМІН.

Екокамін фото.

Які особливості екопродуктів? Пріоритетом для таких є:

  • мінімальний шкідливий вплив на навколишнє середовище;
  • використання легко відновлюваних джерел енергії;
  • максимальна безпека для людини.

Варто сказати, що всі перераховані особливості корелюють з підвищенням комфорту проживання людини. При використанні екопродуктів він підвищується.

Що таке екокамін?

Екокамін – це теплогенератор в якості палива для якого використовується спеціальне рідке паливо, що не виділяє диму. Якщо для звичайного каміну потрібен димохід, в нього потрібно закладати дрова і потім вичищати попіл, то в біоагрегаті все набагато простіше. Залив паливо в паливний бак, розпалив і користуйся.

Будова екокаміну.

В якості палива для біокамінів використовуються спеціальні горючі рідини подібні до біоетанолу чи гасу, які при спалюванні виділяють тільки пар та вуглекислий газ. Ніякого їдкого диму, сажі, неприємних запахів. Варто зазначити, що горить не саме паливо, а його пари. Це мінімізує виділення продуктів згоряння.
Екокаміни випускаються в вигляді готового до встановлення виробу або паливного блоку, який можна вмонтувати в корпус із цегли, чавун, іншого матеріалу. Корпус виготовляється з жаростійкої сталі, зовнішні поверхні можуть бути пофарбовані спеціальною камінною фарбою. За допомогою засувки є можливість регулювати висоту полум‘я, інтенсивність горіння, теплопродуктивність. Внутрішня конструкція забезпечує рівномірний розподіл палива по пальнику. Полум‘ягасник, який є окремим елементом, дозволяє загасити полум‘я в будь-який час, навіть якщо залишилось паливо в баку.
Для підвищення естетики навколо вогню можна розкласти муляж з керамічних дров. На багато моделей можна встановити декоративне скло, яке буде злегка віддзеркалювати язики полум‘я та надасть заворожуючої привабливості варті.
Заправка екокаміна паливом дуже проста. Для цього в ньому передбачені малопомітні горловини з пробками, які щільно закручуються. Заливати паливо потрібно через воронку з комплекту, щоб не перелити рідину.
Розпал біокаміну виконується спеціальною запальничкою з подовженим кінчиком.

Де встановити біокамін?

Відповідь проста – будь-де. В Для використання екокаміну не потрібні дозволи, не потрібен димохід та електропроводка. Його можна вбудовувати або не вбудовувати в нішу – все залежить від бажань користувача.
Екокамін – справжня знахідка для мешканців багатоквартирних будинків. Його можна без проблем встановити в квартирі – у вас буде романтика, тепло і затишок, а не буде копоті, диму, чистки попелу.

Придбати такий виріб можна в магазині екокамінів Glossfire. Компанія є виробником, пропонує великий вибір моделей та надає гарантію 24 місяці. В Glossfire можна купити біопаливо Bionlov.

Коментарі 1

Leave a Reply