GRUNDFOS представляє нові вихрові насоси PF

Компанія GRUNDFOS, відомий датський виробник насосного обладнання, представляє на ринку новий вихровий насос GRUNDFOS PF. Початок поставок з лютого 2017 року.

Вихровий насос GRUNDFOS PF для поливу та водопостачання
Вихровий насос GRUNDFOS PF для поливу та водопостачання

Насоси нової серії призначені для створення великого напору при малій подачі і призначені в першу чергу для наповнення та водопостачання з дахових ємностей, поливу саду та огороду, підвищення тиску в системі водопостачання з міських магістралей.

Як повідомляє інженер компанії GRUNDFOS, зазвичай для водопостачання приватних будинків частіше використовують відцентрові насоси. Але при потребі створити високий тиск, доцільно купити саме вихровий насос PF. При аналогічних діаметрі робочого колеса та швидкості обертання валу вихровий насос створить тиск більший, ніж відцентровий.

Таким чином, при однакових з відцентровим габаритах вихровий насос надасть більший тиск в системі поливу чи водопостачання. Важливо зазначити що таке обладнання працює тільки з чистою рідиною, без включення волокон, твердих частинок.

Вихрові насоси PF спроектовані для довготривалої роботи в режимі 24/7. Пристрій має багатоступеневий захист, працює в автономному режимі. Вмонтований термозахист, захист від перевантаження, конденсатор в наявності в нових насосах GRUNDFOS PF. Обладнання комплектується півтораметровим кабелем з вилкою SCHUKO.

Високоякісні сучасні матеріали забезпечують пристрою високу надійність та довготривалість експлуатації. Робоче колесо виконане з латуні, корпус з чавуну – насос підходить для питної води.

Нові вихрові насоси  GRUNDFOS PF пропонуються в 2 виконаннях. Основні технічні характеристики:

  • максимальний напір – 53 м
  • витрата – 0,3-2,4 м.куб/год
  • номінальна потужність – від 0,47 до 0,86 кВт
  • робочий діапазон температур рідини – 0-35 град. С
  • робочий діапазон температур навколишнього середовища – 0-40 град. С
  • максимальний тиск на вході – 6 бар (600 кПа) для насосу (PF 1-30); 10 бар (1000 кПа) для (PF 2-50)

Нижче графік робочих кривих вихрових насосів ГРУНДФОС PF

Вихровий насос GRUNDFOS PF графік.
Вихровий насос GRUNDFOS PF для поливу та водопостачання, робочі характеристики

Leave a Reply