GRUNDFOS робить свій вклад в боротьбу з коронавірусом

GRUNDFOS почав виробництво захисних екранів для працівників закладів охорони здоров’я. Поставка буде здійснюватися в країни, де розташовані виробничі підприємства GRUNDFOS. Це вклад компанії в боротьбу з коронавірусом COVID-19.
Маска для боротьби з коронавірусом від ГРУНДФОС.

Виробник насосів запустив виробництво захисних екранів на прохання Данського агентства з лікарських засобів (Danish Medicines Agency). Основними вимогами були простота і зручність у використанні. Розробка GRUNDFOS – маска, яка складається з листа плівки в форматі A4 і пластикової рамки. З допомогу отвороколу в плівці пророблені отвори, через які екран кріпиться до рамки. Прототип рамки був створений за допомогою технологій 3D-друку.

“Я дуже пишаюся нашими колегами, які змогли так швидко організувати виробництво. Вкрай важливо, щоб кожен вніс свій внесок в справу боротьби з коронавірусом COVID-19, щоб ми змогли підтримати наш медичний персонал. Ми готові зробити все, що в наших силах », – сказав Мортен Бах Йенсен (Morten Bach Jensen), віце-президент GRUNDFOS за напрямками HVAC ОЕМ.

Щодня компанія планує відвантажувати до 5 тис. Захисних екранів. Поставка буде здійснюватися як в данські установи охорони здоров’я, так і в лікарні інших країн, де розташовані виробничі підприємства GRUNDFOS.

Leave a Reply