GRUNDFOS TPE тепер з двигунами до 55 кВт

GRUNDFOS розширив модельний ряд насосів GRUNDFOS TPE з вбудованим перетворювачем частоти, призначених для циркуляції теплоносіїв в системах тепло- та холодопостачання, на промислових підприємствах. Нові моделі оснащені електродвигунами потужністю до 55 кВт включно.

GRUNDFOS TPE - насос для рециркуляції.

Збільшення потужност циркуляційного насосаі стало можливим завдяки використанню спеціальних перетворювачів частоти GRUNDFOS CUE. Вони монтуються безпосередньо на електродвигуні. В якості опції також доступний окремий монтаж насоса і перетворювача частоти. В обох варіантах всі елементи вже підключені один до одного в заводських умовах. Електродвигуни мають клас енергоефективності IE3 або IE4.

За інформацією виробника: « Нові насоси TPE мають цілу низку переваг. Серед них – компактна конструкція, швидке введення в експлуатацію, можливість роботи в системах з максимальним тиском 25 бар. Насоси мають міцну конструкцію і збільшений термін служби, а наявність моделей з вбудованим датчиком перепаду тиску істотно розширює їхній спектр застосування ».

TPE – одноступінчасті відцентрові інлайн-насоси з частотним регулюванням. Насоси перекачують рідину температурою до +140 °C при температурі навколишнього середовища до + 50 °C. Конструкція ін-лайн з патрубками в одну лінію значно полегшує монтаж обладнання та доступ до нього для сервісного обслуговування. Насоси мають компактну конструкцію з малими габаритами, забезпечують низький рівень енергоспоживання і шуму.

Leave a Reply