Газовий котел Hi-therm Optimus

На виставці « Акватерм Київ 2020 » був представлений газовий котел Optimus бренду Hi-therm, який призначений для роботи в системах опалення і ГВС приватних будинків і квартир.

Газовий котел Hi-therm Optimus панель.

Теплогенератор оснащений комплектуючими європейського виробництва: двома роздільними теплообмінниками, латунною гідравлічною групою, модуляційним пальником. Є можливість підключення кімнатного термостата і організації погодозалежного регулювання.

Для нагріву санітарної гарячої води використовується теплообмінник з нержавіючої сталі. Основний теплообмінник – з міді з антикорозійним покриттям. У конструкції також застосовується 3-швидкісний насос з низьким електроспоживанням. Клас захисту котла – IPX5D. Безпека забезпечується автоматичним відводом байпасом, захистом від блокування насоса і триходового клапана. Є функції самодіагностики і захисту від замерзання.

Котли представлені в виконаннях з максимальною продуктивністю 12,2 і 23,8 кВт. ККД – до 93%. Діапазон тиску в системі опалення – від 0,5 до 3 бар. Обсяг розширювального бака – 7 л. Інтервал налаштування температури теплоносія – 35 – 85 ° С; в системі ГВС – до 55 ° С. Продуктивність гарячої води (при ΔT = 30 ° C) – до 10,2 л / хв. Габарити – 730 × 403 × 345 мм.

Leave a Reply