Як перекрити трубу 400-2200 мм: пневматичні заглушки LAMPE

Пневматичні заглушаючі пристрої (ПЗП) виробництва компанії LAMPE для перекриття трубопроводів діаметром 400-1000 мм, 500-1500 мм і 1000-2200 мм успішно пройшли всі випробування з безпеки при проведенні аварійних робіт на діючих колекторах.

Як перекрити трубу великого діаметру.

За підсумками випробувань ПЗУ LAMPE в польових умовах підтверджено:

  • Всі перекриття, включаючи ПУЗ максимального діаметра 2200 мм легко складаються до компактного розміру і можуть швидко встановлюватися в колектор через стандартний люк 625 мм
  • Пневматичні перекриття не потребують додаткової фіксації і блокування. Двоконусні ПЗУ витримують протитиск до 10 метрів водяного стовпа або до 1 бара
  • При збільшенні зовнішнього тиску або зменшення внутрішнього тиску заглушки ПЗУ LAMPE не змінюють свого положення в трубі. Виникає невелика протікання в нижній точці труби під перекриттям, але положення заглушки в трубі залишається незмінним.

Заглушка для труби.

При використанні на робочих об’єктах виключно практичними та надійними показали себе ПЗУ LAMPE з посиленими кріпленнями. Якщо відкачати водяний стовп перед демонтажем заглушки не є можливим, то рекомендується використовувати ПЗУ LAMPE з посиленою системою кріплення. Ці заглушки витримують «ривок» при швидкій втраті повітря в заглушці при початковій висоті рівня води в трубопроводі до 10 метрів.

LAMPE – це єдиний виробник, чиї ПЗУ великих діаметрів залишаються на місці без додаткового жорсткого кріплення навіть у випадку аварійної втрати повітря.

Пневматичні перекриття компанії LAMPE на ділі довели, що повністю відповідають заявленим характеристикам з безпеки і надійності і дозволяють проводити аварійні та ремонтні роботи в найскладніших умовах.

Leave a Reply