Якісна очистка стічних вод приватного будинку з Uponor Sako

Очищення “сірих” і “чорних” стічних вод є вкрай важливим процесом в разі організованої системи водопостачання та водовідведення.

Uponor Sako: локальні очисні споруди для заміського будинку

У житлових будинках в межах міста, як правило, існують централізовані системи каналізації, за допомогою яких потік забрудненої води спочатку виводиться з будинку, а потім потрапляє в очисні споруди для знезараження. Для тих, хто живе в заміських будинках з відсутністю інженерної системи водопостачання та каналізації питання позбавлення від стічних вод є більш актуальним, оскільки власнику доводиться самостійно вирішувати цю проблему. Найчастіше, для очищення забрудненої води використовують локальні очисні споруди, за допомогою яких можна очистити, знешкодити і утилізувати водні відходи.

Для очищення побутових стічних вод на власних земельних ділянках компанія Uponor розробила незалежну систему фільтраційного очищення стічних вод Uponor Sako. Вона складається з відстійника і полів фільтрації. Особливість даної системи полягає в тому, що очищення забрудненої води відбувається за рахунок поглинання грунту. Так, у відстійнику відбувається осадження крупнодисперсних фракцій і первинне біологічне бродіння, а в полях фільтрації очищення стічних вод через шар грунту і далі їх розчинення в грунті. Локальна очисна споруда (ЛОС) Uponor Sako монтується на заміській ділянці і може обслуговувати від одного до декількох приватних будинків. При проектуванні системи слід враховувати і особливості земельної ділянки. Наприклад, поглинальна здатність грунту, наявність і рельєф скелястого грунту, рівень грунтових вод, віддаленість від водойм, глибина промерзання.

Процес фільтраційного очищення проходить в два етапи.

На першому етапі відбувається три стадії осадження зважених часток в відстійнику (осадження, освітлення і бродіння стоків), в кожній з трьох камер якого вони осідають на дно. Далі прояснені стічні води проходять через розподільчий колодязь і систему трубопроводів і потрапляють на поле поглинання або в спеціально підготовлений грунтовий фільтр для подальшого очищення.

На другому етапі переробки відбувається або поглинання стоків грунтом, або грунтова фільтрація. Поглинання стоків є одним з найбільш поширених способів очищення в разі високої пропускної здатності грунту. При такому ступені поглинання грунту очищення стоків відбувається в шарі щебеню та оточуючих його шарах грунту. Якщо поглинаюча здатність низька (при високому рівні грунтових вод або при малопроникних грунтах), то для очищення стічних вод встановлюється спеціальний піщаний фільтруючий шар, після чого профільтрована вода збирається в дренажну систему і відводиться з території. Для того, щоб визначити пропускну здатність грунту, проводиться аналіз гранулометричного складу і рівня грунтових вод. Залежно від його результату клієнтові пропонують найбільш прийнятний комплект і спосіб переробки стічних вод. Правильний підбір обладнання і кваліфікований монтаж дозволять створити комфортні умови житла, не забруднюючи навколишнє середовище.

На відміну від інших виробників, система Uponor Sako повністю розрахований і зручний комплект обладнання, який дозволяє прискорити процес монтажу на 60%, забезпечити безперебійну експлуатацію і тривалий термін служби. На відміну від умов, що надаються іншими виробниками, власникові заміського будинку, де встановлена ​​система Uponor Sako не потрібно постійно проживати на території і витрачати додаткові кошти на сервісне обслуговування. Більш того, один пристрій може обслуговувати відразу кілька будинків, де проживають 8-10 чоловік, що дозволяє істотно знизити витрати на експлуатацію. До додаткових переваг системи можна віднести якісну очистку за рахунок створення оптимальних умов для розвитку бактерій, незалежність від електроенергії, унікальну конструкцію для переробки забрудненої води,

Локальні очисні споруди Uponor Sako дозволяють забезпечити якісну роботу автономної каналізаційної системи в заміському будинку на довгі роки.

Leave a Reply