Інверторні кондиціонери Silentium Pro – новинка від Hisense

Компанія Hisense на виставці в Києві Clima Fest представила новинку 2020 року – інверторні кондиціонери Silentium Pro. Серія представлена двома моделями з продуктивністю по холоду 2,2 і 3,5 кВт.

Спліт-системи оснащені сучасною автоматикою управління і характеризуються класом енергоефективності А +++ при роботі як на охолодження, так і на обігрів. При цьому пріоритет приготування діє до температури зовнішнього повітря -20 ° C. Мінімальний рівень шуму внутрішнього блоку – 19 дБ.

інверторний кондиціонер Silentium Pro

Кондиціонер очищає повітря за допомогою фільтра UHD (ULTRA Hi Density), який не тільки затримує частинки пилу, а й знищує віруси, грибки, інші небезпечні мікроорганізми. Є іонізатор, а також функція самоочищення внутрішнього і зовнішнього блоків.

Одна з автоматичних функцій для створення комфорту – «Розумне око». З її допомогою, відбувається зміна положення жалюзі, регулюється напрямок потоку повітря.

Роботою системи кондиціонування можна управляти дистанційно зі смартфона, в тому числі, через WiFi. Поточна температура і інші параметри відображаються на лицьовій панелі внутрішнього блоку.

Інверторні кондиціонери Hisense Silentium Pro характеризуються сезонним коефіцієнтом енергоефективності на рівні 8,5 при роботі на охолодження і 5,1 – при обігріві. В якості холодоагенту застосовується екологічно безпечний агент R-32.

Leave a Reply