KELVION анонсував нові пластини для розбірних теплообмінників

Нові пластини KELVION NX350M розбірних пластинчастих теплообмінників Кельвіон створені спеціально для вирішення складних завдань.

NX350M - нові пластини келвіон для розбірного теплообмінника.

Висока продуктивність і ефективна теплопередача навіть при низьких перепадах температур – це основні вимоги для теплообмінників, що застосовуються на теплоелектростанціях, в сталеливарному виробництві, центральному тепло- і холодопостачанні, а також в системах охолодження центрів обробки даних.

Завдяки діаметру приєднання 350 мм і розмірами пластини ~ 1000 × 3000 мм нові пластини KELVION NX350M можна застосовувати в теплообмінниках з тепловою потужністю в кілька десятків мегават.

Стійкі до високого тиску пластини з глибиною гофрування всього 2,4 мм і високою турбулентністю потоку забезпечують ефективний теплообмін. Конструкція Optiwave підсилює цей ефект, забезпечуючи виключно рівномірний потік по всій ширині пластини.

Пластини розбірних пластинчастих теплообмінників NX350M доступні з нержавіючої сталі і титану. Вони виготовляються з різними типами рифлення і сумісні з універсальною рамою розбірних пластинчастих теплообмінників KELVION. Як і інші пластини сімейства N, в нових для надійної фіксації ущільнень застосовується перевірена система кріплення ущільнень EcoLoc і система самопозиціонування пластин PosLoc, яка автоматично вирівнює пластини в процесі побудови пакета.

Нові пластини KELVION NX350M доповнюють існуючий типорозмірний ряд пластин розбірних пластинчастих теплообмінників Кельвіон серії NX, яка тепер представлена ​​шістьма різними типорозмірами з діаметрами приєднання від DN25 до DN350. Широкий типорозмірний ряд дозволяє забезпечити потреби теплообміну в широкому діапазоні потужності і витрат теплоносіїв в промисловості, енергетиці, холодопостачанні і центрах обробки даних.

Ефективність теплообміну нової пластини NX350M була протестована на апараті довжиною п’ять метрів і вагою близько 20 тонн. Запрошена замовником теплова потужність в кілька десятків мегават була досягнута розбірним пластинчастим теплообмінником при всіх режимах експлуатації.

Leave a Reply