Керування котлом WiFi: Navien анонсував пульт

Котли NAVIEN відрізняються унікальними інженерними рішеннями, які розроблені в Інституті енергетичних технологій в головному офісі в Сеулі. Тут розроблена новинка – розумний Wi-Fi пульт NAVIEN для інтелектуального керування опалювальним котлом. Вона вносить істотний внесок в економію енергії і підвищення терміну служби котельного обладнання.

Пульт Навіен для керування котлом WiFi

Модель NR-40D – це гаджет, який вміє самостійно стежити за температурою, змінювати її під задані параметри, відстежувати помилки і сигналізувати про них власнику в режимі реального часу. Термостат всередині пульта вимірює температуру в приміщенні і при необхідності включає або вимикає котел. При цьому, необхідна температура задається зі смартфона або планшета з будь-якої точки світу, де є підключення до мережі Інтернет.

Режим проти замерзання «Відпустка» дозволяє за допомогою мобільного пристрою як включити котел дистанційно, так і запрограмувати тижневий режим. Останнє особливо зручно тоді, коли в приміщенні тривалий час нікого немає. Оптимальне поєднання налаштувань дозволяє економити на опаленні щодня до 20 %.

Ще одна перевага пульта керування котлом по WiFi NR-40D – здатність стежити за технічним станом котла. Пульт передає власнику сервісні повідомлення, звіти про зміни параметрів роботи котла і інформацію про помилки в режимі онлайн. Все це дозволяє забезпечити безпеку квартири або будинку, а також дозволяє бути в курсі будь-яких позаштатних ситуацій.

Безкоштовний додаток для управління NR-40D постійно оновлюється і є як для iOS, так і для Android.

Новинка буде доступна на виставці Aquatherm Moscow 2020. Стенд NAVIEN розташований в павільйоні №3, зал №14, місце № В5054.

Leave a Reply