Котли Viessmann в Україні вже 20 років

Компанія Viessmann відмічає 20-річчя присутності на українському ринку опалення та водопостачання. ТОВ «Віссманн» будо засновано 3 лютого 2000 року.

Котел viessmann.

За час роботи в Україні встановлені більше 100000 котлів преміум-класу різної потужності. Значних успіхів компанія досягла на ринку промислового котельного обладнання.

Як інформує компанія продажі котлів розподілились наступним чином. Перше місце – низькотемпературні газові котли Vitoplex (кількість проданих одиниць понад 5100). Продажі водогрійних котлів Vitomax 255 одиниць. Сотні парових котлів, пересувних котельних та конденсаційних теплоагрегатів встановлено на промислових підприємствах та комунальних об’єктах.

З огляду на високу надійність та продуктивність, обладнання VIESSMANN активно працює на підприємствах різних галузей в Україні. Найбільше в харчовій та аграрній промисловості.

Котли Viessmann експлуатуються в багатьох бізнес-центрах, офісних та торгово-розважальних закладах. Напримклад, «Сенатор», Horizon Park, ІQ, Mandarin Plaza, БЦ «Парус».

Слоган Viessmann – «Ми створюємо життєві простори для майбутніх поколінь» – особливо актуальний для опалення та ГВС житлових будинків.За 20 років в Україні встановлено більше 90 тис. котлів Vitopend та 21 тис. конденсаційних котлів Vitodens із лінійки обладнання компанії для побутових потреб.

Зважаючи на зростаючий попит на використання сонячної енергії, компанія встановила 5 тис. м² сонячних колекторів Vitosol, 600 теплових насосів Vitocal. Загальна потужність електростанцій на фотоелектричних модулях Vitovolt сягає 1,2 МВт.

Сьогодні понад 600 партнерів та інсталяторів обладнання ВІСМАН є учасниками програми лояльності. Більше 32 тис. фахівців пройшли навчання в Академії Viessmann в Україні за весь період її роботи.

Зовсім недавно VIESSMANN відсвяткувала 100-річчя від дня заснування.

Leave a Reply