KSB представила запірні клапани з функцією регулювання та вимірювання

Компанія KSB (Німеччина) представила дві нові серії запірних клапанів – BOA-Control EKB і BOA-Control IMS EKB.  Нові клапани поєднують 3 функції: запірну, регулюючу і вимірювальну.

Клапани KSB - BOA-Control EKB і BOA-Control IMS EKB

Вони призначені для використання в системах питного водопостачання, кондиціонування повітря і контурах охолодження.

BOA-Control EKB і BOA-Control IMS EKB використовують технологію ультразвукового сканування для визначення витрати рідини. Вбудований датчик температури точно фіксує температуру рідини за допомогою вимірювання різниці часу проходження. Отримані дані можуть зберігатися і виводитися на дисплей мобільного вимірювального приладу або безперервно передаватися в шафу управління через стаціонарний вимірювальний прилад.

Два датчика, прикріплені до клапану, дозволяють проводити ультразвукове сканування. На відміну від гідравлічного вимірювання перепаду тиску, клапан і його вимірювальний прилад з’єднані електричними кабелями. Це повністю виключає можливість протікання, а також незалежно від положення клапана і мінімального перепаду тисків, точність вимірювань витрати залишається постійною по всьому ходу шпинделя.

Нові BOA-Control EKB і BOA-Control IMS EKB будуть вперше представлені на стенді компанії KSB на міжнародній виставці по сантехніці, експлуатації та енергопостачання будівельних об’єктів, сантехнічного, кліматичного обладнання та відновлюваної енергетики – ISH 2019 , яка пройде з 10 по 15 березня у Франкфурті -на-Майні (Німеччина).

Leave a Reply