Кульові крани “СТАНДАРТ PN40” та закриваючий ковпачок – новинки VALTEC

Новинка: кульові крани “СТАНДАРТ PN40”

кульові крани "СТАНДАРТ PN40"
кульові крани “СТАНДАРТ PN40”

У продаж надійшли кульові крани VALTEC серії “СТАНДАРТ PN40” . Дані крани випущені на зміну серії «СТАНДАРТ PN16» та відрізняються збільшеним номінальним робочим тиском.
Корпуси кранів та кульові затвори виготовлені з латуні ЛЦ40СД за ГОСТ 17711-93. Сідельні ущільнення та сальникова втулка виконані з політетрафторетилену PTFE. Ручки кранів – силумінові із сплаву АК7 ГОСТ 1583-93 з покриттям епоксиполіефірною порошковою композицією червоного кольору.

Арматура розрахована на застосування у системах з тиском до 40 бар. Допустима температура робочого середовища становить від +1 до +150 °С (крім крана VT.127). Середній повний термін служби кранів “СТАНДАРТ” становить 10 років, середній
повний ресурс – 25 тис. циклів.

На цю продукцію встановлено 5-річний гарантійний термін.

Аксесуар для термостатичних клапанів

В групі комплектуючих для радіаторних клапанів з’явилася новинка – Закриваючий ковпачок VT.PTVзакриваючий ковпачок для термостатичного клапана VT.PTV.30.0 .

Закриваючий ковпачок застосовується для надійної фіксації штока термостатичного клапана радіатора VALTEC в закритому положенні, при необхідності демонтажу радіатора.

Матеріал виробу – нікельована латунь CW617N.

Leave a Reply