Пластинчаті теплообмінники Danfoss-Sondex на 5 млн EURO

Найбільший пластинчатий теплообмінник DANFOSS-SONDEX

 

Компанія Danfoss-Sondex виконала свій найбільший заказ для нафтопереробного підприємства в Китаї, поблизу Шанхая. Предмет замовлення найбільші пластинчаті теплообмінники Danfoss-Sondex.
Найбільші розбірні пластинчаті теплообмінники в кількості 37 це найкрупніше замовлення для Danfoss-Sondex. Загальна сума договору склала 5 млн євро.

Пластинчаті розбірні теплообмінники призначені для охолодження  технологічної рідини – морської води, при переробці нафти. Замовник – китайська компанія Zhejiang PetroChemical (ZPC). Вона будує нафтопереробні заводи на острові Чжоушань недалеко від Шанхаю.

На виконання замовлення Danfoss-Sondex використав рекордну кількість матеріалів. Тільки титану закуплено 300 тон. На данному об’єкті встановлюються пластинчаті теплообмінники з титановими пластинами, оскільки теплообмінники з нержавіючої сталі не стійкі до морської води.

Закупити таку кількість титану за короткий період достатньо проблематично, але постачальники Danfoss-Sondex вирішили це питання.

Виробництво пластинчатих теплообмінників – результат спільної роботи фахівців з Данії та Китаю. Усі пластини виготовлені на заводі в Кольдинзі, Данія, збірка – на заводі в Тайцані близько Шанхаю.  Звідти теплообмінники в комплекті транспортуються на будівництво заводу.

Перші 17 теплообмінників поставлені замовнику наприкінці жовтня 2017 року, а решта 20 поставлені Danfoss-Sondex у лютому 2018 року.

В Україні придбати якісні пластинчаті теплообмінники, в тому числі й з титановими пластинами, можна в компанії UniDim. Перегляд каталогу за адресою https://unidim.com.ua/kotly/teploobmenniki . Бренд – SECESPOL.

Leave a Reply