Нове покоління пристроїв плавного пуску MCD 600

DANFOSS MCD 600 – пристрій плавного пуску від компанії Danfoss. Це сучасне рішення з інтелектуальним керуванням і вдосконаленою захистом електроприводу. Його застосування забезпечує найвищі експлуатаційні характеристики обладнання, що працює з фіксованою швидкістю.

Пристрій плавного пуску danfoss-mcd-600.

Серед нових функцій – «очищення насоса», що сприяє видаленню сміття з робочого колеса без додаткових пристроїв. Режим PowerThrough призначений для управління двофазним режимом при пошкодженні однієї з трьох фаз, наприклад, при короткому замиканні. Розширено можливості захисту приводу і контролера при перевантаженні і скачках напруги. Вбудований байпас гарантує роботу без гармонійних спотворень на максимальній швидкості.

Конструкція MCD 600 передбачає широкий вибір додаткових плат інтерфейсу і спеціалізованих смарт-карт. Пристрій русифіковане. Меню журналу реєструє до 348 окремих подій. Екранні і динамічні QR-коди надають повну інформацію про УПП, включаючи заводський номер і неполадки.

У серії передбачено два діапазони напруг – 3х200-525В і 3х380-690В, робота з струмами від 20 до 579 А, можлива ступінь захисту IP 00 або IP 20.

Leave a Reply