Нові димоходи для конденсаційних котлів Bosch та Buderus

В асортименті продукції «Бош Термотехніка» з’явилися нові димоходи розміром 60/100 і 60 мм, а також були оновлені моделі інших типорозмірів.

 димоходи для конденсаційних котлів Bosch Buderus - схема.

Раніше лінійка димоходів брендів Bosch Buderus включала моделі діаметром від 80 мм і більше. Тепер у власників конденсаційних котлів невеликої потужності (до 30 кВт) є можливість використання димоходу більш підходящого невеликого розміру 60/100 і 60 мм. При монтажі таке рішення вимагає меншого діаметру отвору в стіні. Крім того, димоходи нового зразка будуть більш вигідними за ціною.

Нові димоходи абсолютно універсальні і сумісні як з обладнанням бренду Bosch, так і Buderus. Таким чином, не виникає необхідність підбору і покупки конкретного типу димоходу під моделі котлів кожного бренду. Поточні набори димоходів оптимізовані з урахуванням відгуків фахівців монтажу і споживачів. Виробник пропонує готові рішення для різних завдань без включення в комплекти надлишкових деталей.

Всі нові димоходи забезпечені оригінальними фірмовими схематичними інструкціями по монтажу з детальними розмірами. Оновлені рекомендації по димовидаленню, з якими можна ознайомитися на офіційних ресурсах компанії. Проведена оптимізація дозволила знизити ціни на більшість димоходів.

Нові моделі димоходів від компанії «Бош Термотехніка» вже представлені в каталогах обладнання Bosch Buderus 2021 року.

Leave a Reply