Нові фітинги для рушникосушок від Сунержа

Компанія Сунержа анонсувала нові комплектуючі для рушникосушарок.

Вішалки з нержавіючої сталі знову в продажу

У відповідь на численні прохання відновлено виробництво і продаж стильних і функціональних аксесуарів для ванної кімнати, які так полюбилися клієнтам. Можна придбати настінні вішалки Вікторія , Каньйон і Сфера у всій пишності їх нової кольорової палітри.

Вішалки з нержавіючої сталі.

Унікальність цих аксесуарів з якісної нержавіючої сталі полягає в тому, що можливо пофарбувати їх в один з 12 фірмових кольорів або в будь-який з 213 відтінків палітри RAL Classic. Особливо стильно ці невеликі функціональні вішалки виглядатимуть в матовому чорному або матовому білому кольорі.

Ці практичні аксесуари допоможуть створити єдиний гармонійний інтер’єр у вашій ванній кімнаті, адже вони будуть гармоніювати за кольором і матеріалом з рушникосушкою.

Новий підлоговий кронштейн для дизайн-радіатора Естет

Радість для професійних дизайнерів і фахівців-монтажників. Тепер опалювальний радіатор Естет можна встановити не тільки на стіну, але і на підлогу! Це можна зробити за допомогою практичного і стильного підлогового кронштейна , сконструйованого в нашому конструкторському бюро і виготовленого з нержавіючої сталі.

підлоговий кронштейн для дизайн-радіатора Естет

Новий монтажний елемент підходить для всіх варіацій дизайн-радіатора Естет – однорядних і дворядних моделей з будь-яким типом підключення. Єдина умова – у радіаторів з нижнім підключенням EU50 має бути не менше чотирьох секцій.

Забарвлення кронштейна в колір вашого опалювального дизайн-радіатора! Як і багато інших комплектуючих, цей функціональний елемент доступний в наших фірмових відтінках, а також в 213 кольорах палітри RAL Classic.

 

Leave a Reply