Нові насоси Grundfos для свердловин на постійних магнітах

Компанія Grundfos представила в нову лінійку насосів свердловин з електродвигунами на постійних магнітах. GRUNDFOS SPE використовуються з перетворювачем частоти, характеризуються високою енергоефективністю, підвищеним на 10–1 2 % ККД електродвигуна та збільшеним періодом експлуатації. Їх застосування забезпечує економію електроенергії та скорочення витрат на технічне обслуговування протягом усього терміну служби.

« Комплексні рішення на базі свердловинних насосів SPE, перетворювачів частоти та пристроїв управління GRUNDFOS дають максимальну енергоефективність, високу надійність і довговічність при мінімальних витратах на техобслуговування. Вартість життєвого циклу ВЗП на основі цього обладнання набагато нижча, ніж у аналогів, що дозволяє досягти окупності інвестицій у досить короткі терміни », – каже регіональний директор з маркетингу Grundfos.

Як зазначає експерт, такі показники стали можливими завдяки застосуванню електродвигунів GRUNDFOS на постійних магнітах. Це значно знижує рівень енергоспоживання і дозволяє досягти досить коротких термінів окупності.

Двигун на постійних магнітах легше забезпечує більш високу вихідну потужність. Від корозії магніти захищає металеве облицювання, яке знижує ризик розмагнічування. Гідравлічна частина насоса приводиться в дію порожнім валом з нержавіючої сталі з оптимальною внутрішньою циркуляцією моторної рідини та стійкими до високих осьових навантажень наполегливими підшипниками Мітчелла.

Перетворювач частоти GRUNDFOS CUE має інтуїтивний інтерфейс користувача, вбудовані режими управління з підтриманням постійного тиску, витрати і рівня води, гарантує простий введення в експлуатацію за допомогою «Майстра налаштування», забезпечує захист і плавний пуск електродвигуна. Крім того, система передбачає можливість підключення агрегату до SCADA через інтерфейси зв’язку CIM/CIU для передачі даних через відкриті та взаємодіючі мережі.

Свердловинні насоси GRUNDFOS повністю виконані з різних марок нержавіючої сталі (залежно від рідини, що перекачується), відрізняються високою стійкістю до корозії, опором абразивному зносу і здатністю працювати в агресивній артезіанській воді. Серія SPE включає обладнання з двигуном потужністю від 5,5 до 45 кВт, його продуктивність досягає 300 м³/год, а натиск – понад 600 м водяного стовпа.

Насоси можуть перекачувати рідину температурою до 60 °C і широко застосовуються в різних областях, де триває постійний, безперервний процес і не потрібна часта зупинка та запуск обладнання.

Leave a Reply