Нові пластинчаті теплообмінники DANFOSS D55-EU серії MPHE

Мікропластинчаті ​​теплообмінники MPHE відрізняються від стандартної серії BPHE меншими габаритами при більшій ефективності та універсальними патрубками, які підходять як для паяного, так і для нарізного сполучення.

теплообмінники D55-EU серії MPHE

Одним з переваг конструкції пластинчатого теплообмінника MPHE є асиметричність каналів. За рахунок цього для заправки потрібно менший обсяг холодоагенту. Наприклад, для моделі D55-EU-40 (габарити 525х109х79) потрібно 1,33 л, тоді як для теплообмінника B3-052-60-HQ (габарити 527х111х151) серії BPHE – 2,73 л.

Істотною зміною при створенні моделі D55-EU стало впровадження технології «Power Bulges». На передній і задній пластинах додані спеціальні виступи, додаткові отвори на всіх пластинах розподіляють потік на дві нерівні частини. Стикаючись з перегородкою, рідка фракція холодоагенту через вищу щільність залишається в нижній частині пластини, де триває процес кипіння. Газова фракція холодоагенту через спеціальні порожнини на передній і задній поверхні теплообмінника потрапляє на верхню частину пластини, де додатково перегрівається.

Завдяки цій технології втрати тиску по стороні кипіння знижуються в 2 рази в порівнянні з моделями з дистриб’ютором рідини. Також вона забезпечує гарантоване википання на виході з теплообмінника, повністю виключаючи ризик виникнення гідроудару.

Leave a Reply