Нові рефнети DANTEX для монтажу VRF-систем

Компанія DANTEX представляє новий модельний ряд рефнетів, застосовуваних при монтажі VRF-систем.

рефнети DANTEX для монтажу VRF-систем
рефнети DANTEX для монтажу VRF-систем

Нове обладнання виготовлене на підприємстві, що спеціалізується на виробництві комплектуючих для систем кондиціонування. Інноваційна виробнича майданчик дозволяє випускати продукцію бездоганної якості за конкурентними цінами.

Нові рефнети виготовлені з високоякісної міді марки TP2, застосовуваної для систем кондиціонування. Марки міді TP2 характеризується високим відсотком вмісту міді — 99,9%.

Рефнети поставляються разом з ізоляцією в індивідуальній упаковці.

Асортимент представлений п’ятьма типорозмірами, придатними для монтажу VRF-систем будь-якої потужності.

Технічний прогрес в області кондиціонування повітря не стоїть на місці. З’являються нові більш досконалі та енергоефективні системи, а разом з ними і нові елементи холодильного контуру.

Так з появою на ринку кондиціонування повітря мультизональних систем з’явився новий елемент – рефнет-розгалужувач.

Ніде раніше у всій області холодильної техніки цей елемент не застосовувався. Призначення його найпростіше, але з іншого боку одне з найголовніших – забезпечити рівномірний розподіл і збір холодильного агента по всіх внутрішніх блоків різної продуктивності. Кожен рефнет-розгалужувач є індивідуальною конструкцією і призначений для установки в певному місці холодильного контуру, а саме на вхідному і вихідному трубопроводах кожного внутрішнього блоку. Існують строгі правила при підборі і монтажі рефнетов-розгалужувачів.

  • По-перше, у кожного рефнета є показник продуктивності і цей показник має відповідати продуктивності внутрішнього блоку, на який рефнет встановлюється.
  • По-друге, рефнети, які встановлюються на рідинної лінії (до внутрішнього блоку) та на газовій лінії (після внутрішнього блоку) абсолютно різні по конструкції і їх не можна плутати і тим більше вони не взаємозамінні. Заміна будь-якого рефнета на Т-подібний трійник також неприпустима.
  • По-третє, незалежно від призначення рефнет-розгалужувач повинен встановлюватися і розташовуватися лише горизонтально чи лише вертикально (у разі вертикального положення трубопроводу). Причому при горизонтальній установці площина вилки рефнета не повинна відхилятися від горизонтального положення більше 10 градусів. При більшому куті відхилення порушується рівномірний розподіл холодильного агента по всьому холодильному контуру.

Leave a Reply