Новинка – балансувальні клапани DANTEX

Компанія DANTEX розширює асортимент пропонованого обладнання нової високоякісною регулюючою арматурою.

балансувальні клапани DANTEX

Ручні балансувальні клапани DANTEX застосовуються для гідравлічного балансування, обмеження і регулювання витрати теплоносія в системах опалення, холодопостачання та кондиціонування. Балансувальні клапани DANTEX забезпечують енергозбереження, необхідну витрату теплоносія і потрібну температуру для оптимальної роботи систем.

Клапани можуть працювати в системах з водою і з водним розчином етиленгліколю, допустима концентрація не більше 40 %.

Основні переваги:

  • можливість монтажу в будь-якому положенні;
  • висока пропускна здатність;
  • використання бронзи при виготовленні корпусу клапана;
  • фіксація настройки клапана;
  • можливість повного закриття клапана без подальшої перенастроювання;
  • еластичне EPDM-ущільнення, що дозволяє використовувати клапан як запірний вентиль для повного перекриття трубопроводу;
  • дві шкали настройки клапана;
  • ніпелі для підключення диференціального манометра, що дозволяють вимірювати витрату з точністю до 5 %.

 

Компанія Dantex Industries Ltd. (Великобританія) – це виробник кліматичної техніки нового покоління. Бренд Dantex виведений на український ринок кліматичної техніки в 2005 році, як високотехнологічний продукт з оптимальним співвідношенням ціна-якість.
Товарна номенклатура продукції Dantex включає в себе, як просте побутове обладнання, так і складні промислові системи кондиціонування, вентиляції та опалення. Тому, створюючи той чи інший вид обладнання, компанія Dantex ставить основною метою випустити якісний продукт, який стане вигідним придбанням, як для покупця, який бере додому спліт-систему або обігрівач, так і для великого забудовника, що вибирає складне кліматичне обладнання за якістю і ціною , без додаткових переплат за ім’я або бренд.
На сьогоднішній день кліматична техніка Dantex є популярною в багатьох регіонах України. Дистриб’юція кліматичної техніки Dantex по великій регіональної мережі з кожним роком набирає обертів.

Leave a Reply