Обігрівачі в Україні стануть енергоефективнішими

Україна впроваджує систему встановлення вимог з екодизайну продуктів, які живляться електроенергією, відповідно до оновленого законодавства ЄС. Проект постанови зареєстрований відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Обігрівачі - енергоефективність.

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для обігрівачів приміщень та комбінованих обігрівачів» прийнято на засіданні Уряду.

З прийняттям документу покращаться енергетичні та екологічні характеристики обігрівачів приміщень електричних та комбінованих. В результаті на ринку України збільшиться кількість енергоефективного обладнання для опалення приміщень.

В запровадженням нових вимог з екодизайну обігрівачів кількість приладів, що здійснюють найбільший негативний вплив на довкілля, буде зменшуватись.

Технічні регламенти з екодизайну розглядають усі впливи на навколишнє середовище протягом усього життєвого циклу продукту – починаючи від концепції, проектування, виробництва, використання – і до утилізації, але на сьогодні, зазвичай, вони орієнтовані на енергоспоживання тільки у фазі використання готової продукції і встановлюють мінімальні стандарти енергоефективності, вимагаючи тим самим, щоб усі продукти в цій категорії задовольняли вимоги до обов’язкових рівнів енергоефективності.

Leave a Reply