Паяні пластинчасті теплообмінники Кельвіон з рифленням пластин «М» – новинка

Експерти в теплообміні Кельвіон представляють нові пластини типу «М» для паяних пластинчастих теплообмінників серії GB1000 з приєднаннями DN100.

Паяні пластинчасті теплообмінники Кельвіон з рифленням пластин «М»
Паяні пластинчасті теплообмінники Кельвіон з рифленням пластин «М»

Нове рифлення – це проміжний варіант між існуючим типом «H», що характеризується максимальною питомою продуктивністю і типом «L» з низькими втратами тиску. Теплообмінники з пластинами нового типу оптимальні для застосування в системах холодопостачання та кондиціонування повітря, систем опалення та гарячого водопостачання, а також при використанні в теплових насосах.

Нове рифлення «М» має велику “термічну довжину”, що дозволяє передавати тепло навіть при невеликих значеннях температурного напору. При цьому, теплообмінники з пластинами «М» характеризуються більш низькими втрат тиску в порівнянні з пластинами «H» і більшою потужністю, ніж рифленням «L». Завдяки цьому Kelvion GB1000M будуть відмінним рішенням для систем теплопостачання будівель, ефективного кондиціонування повітря в центрах обробки даних або для застосування в холодильних установках.

Так, наприклад, рифлення «М» дозволяє підвищити продуктивність сонячних теплових систем у перехідні сезони без збільшення потужності насоса, а також забезпечити економію ресурсів при експлуатації теплових насосів або холодильних систем з невеликим температурним напором між середовищами або оптимізувати передачу тепла в низькотемпературних системах опалення.

Теплообмінники GB1000M працюють з високими витратами – до 150 м3/год – і забезпечують максимальні значення коефіцієнтів теплопередачі. Вони відрізняються високою безпекою та відсутністю протікання завдяки 100% гідравлічним випробуванням, а також перевірці інертним газом на витоку по закінченні виробничого процесу.

Вхідні патрубки приварюються як до передньої панелі, так і до першої теплообмінної пластини, таким чином забезпечуючи подвійну герметизацію. Спеціальна камера безпеки поглинає викликане значними коливаннями температури напруга, тим самим знижуючи механічне навантаження на приєднання та апарат в цілому.

Паяні теплообмінники GB1000M підходять для застосування в діапазоні температур від -196 до +200 °C і, залежно від конструкції, для тиску до 45 бар.

Leave a Reply