Переваги дизельних котлів

Дизельний котел для заміського будинку
Дизельний котел для заміського будинку

Вибір опалювальної системи приміщення важливе питання, і його рішенням необхідно займатися перед тим, як почати монтаж інженерних мереж. До системи обігріву житлового приміщення, природно, необхідно підходити з усією відповідальністю і комплексно, ретельно заздалегідь продумувати все до самих дрібниць. Очевидно, що основним елементом всієї системи опалення будь-якого приміщення є котел, від його типу і якості буде залежати робота всієї опалювальної системи.

Котли можуть працювати на різному паливі. Наприклад, на дизельному паливі, до основних «плюсів» даного опалювального обладнання можна віднести відсутність впливу зовнішніх факторів, стабільну роботу і відоме кількість споживання палива. Крім цього дизельні котли повністю автоматичні і автономні, що дозволяє такий же зробити і систему опалення. Котел може включатися і виключатися в будь-який зручний час, досить просто прорахувати необхідну кількість палива, яке буде витрачено в процесі його роботи, що дозволяє своєчасно поповнювати його запаси. Фактор незалежності – це гарантія підтримки тепла в житловому приміщенні протягом всього опалювального періоду, без наявності централізованої подачі газу.

До речі, про газ. Сьогодні існують, і такі моделі дизельних котлів, які можуть працювати і на газі, оскільки всі частини (виняток пальник), ідентичні, що у дизельного, що у газового котла. Можна поміняти пальник, а процес заміни особливих турбот не становить. Це є додатковою перевагою, оскільки підвівши газопровід, можна до мінімуму звести витрати по заміні паливного носія.

Електричні котли, основним недоліком яких сьогодні прийнято вважати дорожнечу електрики, можуть так само стати відмінним основним елементом опалювальної системи в будинку.

Котли на твердому паливі, тобто працюють на вугіллі або дровах, досі є найдоступнішим видом створення опалювальної системи в житловому будинку. Незважаючи на те, що в нашій країні одні з найбільших електростанцій (гідро і адомних), електричне опалення зовсім нерозвинене. Обумовлено це не тим, що це не вигідно, але відсутністю необхідних технологій, які б дозволили перетворювати електрику в недороге і безпечне тепло.

Leave a Reply