Пластикові труби ASG поповнили ассортимент UniDim

Пластикові труби ASG-PLAST.

Інтернет-магазин УніДім розширив лінійку пластикових труб. На сайті компанії https://unidim.com.ua/asg-plast з’явилися нові види поліпропіленових труб від виробника ASG-PLAST. Продукція вирізняється високою якістю та доступною ціною, інформують в УніДім.

Нові види труб, які поповнили лінійку Унідім:

  • ASG NANO Ag композит
  • ASG PN20 FASER
  • ASG PN20 Classic Green Pipe

NANO Ag композит – пластикові труби з поліпропілену з алюмінієвою фольгою. Частіше такі називають STABI. Труби пропонуються діаметрами від 20 мм до 75 мм. Це оптимальне рішення для високотемпературних систем опалення. Труби мають малий коефіцієнт теплового розширення, міцні, не пропускають кисень в теплоносій.

ASG PN20 FASER – поліпропіленові труби зі скловолокном. Коефіцієнт теплового розширення в 3 нижчий ніж в просто пластикових трубах. Добре підійдуть як для системи опалення, так і систем холодного та гарячого водопостачання. Ціна FASER менша, ніж в NANO Ag композит. Поставляється діаметрами 20-110 мм.

ASG PN20 Classic Green Pipe – ціліснопластикова труба з поліпропілену PP-R третього покоління. На кінцевому етапі оброблена наночастинками срібла, що значно підвищує її екологічність, користувацькі якості. Ці, зрівняно низькі по ціні труби, пропонуються UniDim в діапазоні діаметрів 20-110 мм.

 

Поліпропіленова система монтується зварюванням, за допомогою зварювального апарата. Фітинги єдині для всих видів труб.

Пластикові труби ASG-PLAST – сучасне рішення для систем опалення, водопостачання кондиціонування в інтернет-магазині UniDim.

Leave a Reply