Rolls-Royce розповів про свій перший електромобіль

Британська марка підтверджує, що раніше показаний в концептуальному вигляді електромобіль Silent Shadow EV знаходиться в розробці. Однак дата його дебюту поки залишається в секреті.

Rolls-Royce приступив до створення електромобілів в 2017 році, коли підтвердив, що відмовиться від розробки гібридних двигунів і відразу перейде до електромобілів. З тих пір ходили чутки про плани компанії: автовиробник запатентував назву Silent Shadow в 2020 році. Однак тепер генеральний директор Rolls Торстен Мюллер-Отвоес підтвердив, що йде розробка першої повністю електричної моделі бренду. Назва Silent Shadow є даниною поваги вінтажному седану Rolls Silver Shadow.

Детальна інформація про новий електромобілі класу люкс недоступна – компанія не бажає розкривати які-небудь подробиці про новинку.

Rolls-Royce електромобіль

Мюллер-Отвоес підтвердив цю новину в інтерв’ю телеканалу Bloomberg Television. Він сказав, що це буде «абсолютно новий Rolls-Royce, будьте впевнені». Він не сказав нічого про те, коли ж відбудеться дебют моделі, так як «це все ще секрет», хоча більш ранні чутки припускали, що він з’явиться пізніше в цьому десятилітті.

Компанія не славиться своїм гучним, різким звуком двигуна, як зазначає Мюллер-Отвоес в інтерв’ю, тому електрифіковані силові агрегати добре вписуються в розкішну естетику бренду – «він швидкісний, він дуже тихий», – сказав він. Ходять чутки, що Rolls вже тестує свою електричну силову установку на прототипі Phantom, хоча серійний автомобіль буде нової окремою моделлю. Передбачається, що материнська компанія BMW поділиться з британським брендом технологіями, які вона пропонує в електричному кросовері iX та i7.

Передбачається, що дизайн новинки буде натхненний концептом 103EX (на фото) 2016 року, за гладкою формою якого ховаються передові технології, якими BWM поділиться з брендом. Концепт мав безліччю технологій, включаючи повну автономність – в салоні взагалі були відсутні будь-які елементи керування автомобілем.

Leave a Reply