Royal Thermo: стальні панельні радіатори будуть випускати в Россії

Нове підприємство торгово-виробничого холдингу «Русклімат» буде щорічно випускати 1,2 млн стальних панельних радіаторів під ТМ Royal Thermo.   В 2019 році новий виробник забезпечить чверть російського ринку сталевих панельних радіаторів.

Стальний панельний радіатор кіт зверху.

Створений в 2014 році кластер «ІксЕль» займає лідируючі позиції за показниками продуктивності праці і ефективності економічної діяльності резидентів технопарку.

У розвиток виробництва кліматичного обладнання в цьому кластері “Русклімат” інвестував в цілому понад 5 млрд рублів. Тут уже випускають алюмінієві і біметалеві радіатори, теплову техніку та вентиляційне обладнання. У створення нового виробництва стальних радіаторів зі сталі під брендом Royal Thermo інвестовано понад 1 млрд рублів. Вся продукція успішно пройшла процедуру обов’язкової сертифікації і відповідає вимогам російських ГОСТ. Рівень локалізації виробництва становить понад 95 відсотків. На новому підприємстві створено 150 нових робочих місць, забезпечена повна автоматизація виробництва, впроваджені системи управління якістю та екологічного менеджменту.

На думку керівництва холдингу, комплексний підхід до організації виробництва дозволить «Русклімат» в короткостроковій перспективі стати лідером на ринку опалювальних приладів Євразійського економічного союзу.

Торгово-виробничий холдинг «Русклімат» – міжнародна компанія, що концентрує досвід провідних світових виробників індустрії клімату, потенціал конструкторських бюро і лабораторій індустріального дизайну. На ринках Росії, країн СНД і Балтії ТПХ «Русклімат» працює з 1996 року. Промислова група Royal Thermo спеціалізується на виробництві радіаторів та іншої продукції для систем опалення.

Leave a Reply