Розбірні пластинчаті теплообмінники Alfa Laval серії Т до 30% ефективніші

На зміну добре знайомому споживачам сімейства теплообмінників серії М прийшло нове – теплообмінники серії Т. За рахунок конструктивних особливостей та інноваційних рішень моделі нової лінійки до 30% ефективніші. Перші зразки новинок вже успішно працюють в різних регіонах.

Серія Т пластинчаті теплообмінники Alfa Laval.

Запуск розбірних пластинчастих теплообмінників покоління T дозволив розширити й оновити високопродуктивне сімейство промислової серії Alfa Laval, добре знайомих споживачам всього світу. Завдяки широкому асортименту типорозмірів, конфігурацій пластин і матеріалів ущільнень можна підібрати оптимальний варіант під будь-які технологічні запити. Універсальна конструкція дозволяє швидко і гнучко підлаштовуватися під мінливі потреби виробничого процесу.

Сімейство пластинчастих теплообмінників наступного покоління поповнилося трьома інноваційними розробками Alfa Laval:

  • модельний ряд T6 включає теплообмінники T6-B і T6 і прийшов на зміну M6. Їх відрізняють виняткова компактність і ефективність, яку високо оцінять у багатьох галузях. Вони оптимально підходять для використання в інженерних системах ЖКГ та промисловості, а також в інших виробничих процесах;
  • теплообмінник Т10 змінив популярну модель М10. Революційна конструкція пластин краще справляється з нерівномірними потоками, забезпечуючи підвищення ефективності до 30% і сприяє зменшенню утворення відкладень, гарантує надійну і економну роботу.
  • новий теплообмінник Т25 доступний в двох конфігураціях пластин. T25-B. Він спеціально розроблений для систем високого тиску, дозволяє вирішувати нестандартні завдання, пов’язані з системами ЖКГ, дата-центрами і потребами енергетики. А модель Alfa Laval T25-P забезпечує безперебійну експлуатацію навіть в складних умовах хімічного і нафтопереробного виробництва, в тому числі при роботі з морською водою.

“Безумовно, ми бачимо значний інтерес промисловості до нових продуктів , – зазначає керівник відділу пластинчастого теплообмінного обладнання компанії Alfa Laval – адже енергоефективність, вартість і невелика площа розміщення – дуже важливі фактори при виборі теплообмінного обладнання . Ради зазначити, що теплообмінники нового покоління вже успішно працюють в багатьох країнах в учбових закладах, ІТП, котельнях”.

Leave a Reply