Розширення серії комбінованих балансувальних клапанів R206A-1

Незважаючи на те, що балансувальні клапани Giacomini R206A-1 – автоматичні регулятори витрати – заявлені як компактна та економічна модель для масового застосування та випускаються у розмірах Ду15, Ду20 та Ду25, компанія отримує від клієнтів багато заявок на розширення розмірного ряду.

У зв’язку з цим було прийнято принципове рішення про розширення серії до розміру Ду50 та створення лінійки клапанів зі збільшеним значенням витрати. Перші з нових моделей розширеної серії – клапани Ду25 із збільшеною (400-3800 л/год) витратою та клапани нового розміру Ду32 із підключенням 1”1/4.

балансувальні клапани R206A-1

Клапани R206A-1 – автоматичні регулятори витрати (також відомі як PICV) мають функцію автоматичного регулювання та підтримки сталості витрати теплоносія та можливість управління клапаном за допомогою опціонального електричного сервоприводу. Клапани обладнані штуцерами для приєднання ніпелів для інструментальної зміни витрати.

Клапани можуть функціонувати у кількох режимах:

  • автоматична підтримка постійної витрати. З встановленим електротермічним приводом R473 реалізується також перекриття потоку;
  • регулювання витрати (з встановленим приводом K281 пропорційного регулювання) відповідно до вимог теплового навантаження для контрольованої ділянки гідравлічної системи.

Leave a Reply