SALUS iT500 – новий WI-FI програматор в інтернет-магазині UniDim

Програматор SALUS iT500.
Програматор SALUS iT500.

Інтернет-магазин UniDim вводить в свій ассортимент новий WI-FI програматор (інтернет-термостат) SALUS iT500. Головна перевага пристрою – можливість керування системою опалення та гарячого водопостачання через інтернет за допомогою смартфону, ПК, ноутбука.
Ціни на газ, вугілля та другі енергоносії в Україні стабільно ростуть. Економна витрата енергоносія системи опалення зараз вже нагальна необхідність. Це досягаеться декількома заходами – утеплення будинку, встановлення сучасного економічного газового котла, заміна вікон та дверей, оснащення радіаторів термоголоками, встановлення балансувальних клапанів.

Один з головних факторів, який допоможе економічно витрачати газ – можливіть керування системою опалення та водопостачання в режимі реального часу. Це реалізується за допомогою програматора SALUS iT500.

Як це працює? На смарфон чи ноутбук встановлюється спеціальний додаток від SALUS, до приймача під’єднується спеціальний інтернет-шлюз, який також підтримує дротовий зв’язок з WI-FI роутером. Таким чином, з допомогу додатку є можливість керувати системою опалення – змінювати температуру в приміщенні, програмувати зміни на певний час, контролювати поточну роботу систем.
WI-FI програматор SALUS iT500 складається з наступних компонентів:

  • сенсорно керований термостат
    Встановлюється в кімнаті, де буде регулюватись температура. Можливо запрограмувати шість добових періодів з різною температурою, встановити години та температуру приготування гарячої води.
  • приймач
    Забезпечує бездротовий зв’язок з термостатом, та дротовий з котлом. Передає команди на котел опалення, циркуляційний насос, двохходовий клапан.
  • інтернет-шлюз
    Забезпечує зв’язок між додатком смартфона та термостатом.

За допомогою SALUS iT500 можливо керувати 3 конфігураціями – 1 зона опалення, опалення та гаряче водопостачання, дві зони опалення. В останньому випадку потрібно додатково придбати спеціальний датчик температури iT300.

Режими для програматора salus-it500
Режими для програматора salus-it500

З программатором SALUS iT500 ви ніколи не будете опалювати пустий дім. Якщо в разі затримки на роботі чи по іншим причинам змінюється графік домовласника, з інтернет-термостатом є можливість змінити графік обігріву дому. Навіщо підтримувати в домі високу температуру чи гріти воду, якщо там нікого немає.
Програматор WI-FI SALUS iT500 дозволяє економити до 60% затрат на опалення!
В інтернет-магазині UniDim ви можете отримати кваліфіковану консультацію з встановлення, налаштування та эксплуатації SALUS iT500.

Leave a Reply