SECESPOL відкриває представництво в Україні

Теплообмінник SECESPOL
SECESPOL

Польский виробник кожухотрубних, розбірних та паяних пластинчатих теплообмінників компанія SECESPOL (СЕЦЕСПОЛ) відкрила представництво в Україні з головним офісом в Києві. Зовсім недавно SECESPOL також відкрила представництво в Сполучених Штатах Америки, що горить як про динамічний розвиток польського виробника, так і ріст ринку теплообмінних апаратів.

На Україні придбати кожухотрубний чи пластинчатий теплообмінник SECESPOL можна в інтернет-магазині UniDim – сайт фірми unidim.com.ua.

Компанія SECESPOL більше 25 років працює на ринку теплообмінників та комплектуючих до них. В асортименті фірми представлений широкий перелік обладнання самого різного призначення – для опалення, водопостачання, кондиціонування, охоложення, підігріву води в басейні та для промисловості. Теплообмінники SECESPOL користуються високим попитом не тільки в Польші, але й в по всьому світу. Зокрема, в Україні. Ціни на теплообмінники SECESPOL доступні, якість висока, вибір великий.
Компанія регулярно оновлює свою лінійку продукції.

Теплообмінники – апарати для організації обміну теплом між двома середовищами. Широко використовуються як в інженерних системах приватних будинків, комунальних господарств, так і в технологічних схемах різних підприємств. Найбільше в харчовій, хімічній, фармацевтичній, сільськогосподарській галузях.

Leave a Reply