Сонячні панелі без захисного скла Sunman просто приклеюються до даху

Китайський виробник сонячних модулів Sunman випустив на ринок нову серію панелей із вихідною потужністю до 430 Вт.

Сонячна панель без скляного покриття
Сонячна панель без скляного покриття

Фотоелектричний модуль eArc SMF430F доступний у двох версіях з номінальною потужністю 425 та 430 Вт та ефективністю перетворення сонячного світла 19,0 та 19, 3 % відповідно. Його напруга холостого ходу становить 49,6-49,8 В, а струм короткого замикання – 10,67-10,64 А.

« Інновація, що поєднує в собі перевірені кристалічні кремнієві сонячні елементи з запатентованим композитним матеріалом Sunman, eArc має таку ж довговічність і надійність, як і звичайні скляні модулі , – заявляє компанія. – Однак, на відміну від панелей зі скляним покриттям, eArc більше схожий на гнучку «сонячну плівку», яка на 70 % легша і на 95 % тонша ».

Новий фотомодуль має розміри 2125х1051х35 мм і важить 11,2 кг. Він складається з 144 монокристалічних половинчастих осередків (half-cell), білої пластикової підкладки, рами з анодованого алюмінієвого сплаву та розподільчої коробки зі ступенем захисту IP 68.

Сонячна панель без скляного покриття може використовуватися у фотоелектричних системах з максимальною напругою 1000 В та робочою температурою від -40 до 85 градусів Цельсія. Температурний коефіцієнт потужності становить –0,38 % на градус Цельсія.

eArc SMF430F отримав 25-річну гарантію на лінійну вихідну потужність та стандартну 12-річну гарантію. Він виготовлений у ході процесу, заснованого на використанні армованого скловолокном пластику (GRP), який, за словами виробника, знижує віддзеркалення світла та відкриває нові можливості для збирання. Як і інші продукти компанії, нову панель можна приклеювати безпосередньо до поверхні даху.

панель можна приклеювати безпосередньо до поверхні даху
панель можна приклеювати безпосередньо до поверхні даху

« Модулі eArc допоможуть зробити сонячну енергію придатною для довгострокового та економічного використання, особливо у разі існуючих будівель або територій, які роблять традиційні установки неекономічними або, наприклад, неможливими через обмеження навантаження », – зазначила Sunman у прес-релізі.

Джерело:SUNMAN

Leave a Reply