Сонячні панелі з плівкою Hyperstealth ще більш потужні

Канадська компанія Hyperstealth Biotechnology Corp. з Ванкувера розробила і запатентувала тонкий матеріал, що забезпечує т. з. «квантову невидимість». Плівка дає можливість значно (в 3-10 разів) збільшити вироблення електроенергії.
Плівка для сонячних панелей Hyperstealth.

Лист з такого матеріалу дозволяє робити деякі речі за собою майже повністю невиразними ( «невидимими»). Джерела живлення при цьому не потрібно. Крім військових і спеціальних додатків (маскування і створення штучних обманних зображень) цей матеріал має ряд властивостей, які роблять його особливо перспективним для всіх типів сонячних панелей – від сонячних колекторів і технологій CSP (концентрації сонячної енергії) до всіх видів сонячних панелей.

Були проведені випробування ефективності плівки Hyperstealth з дзеркальним покриттям для всіх типів сонячних модулів з різних матеріалів (Thin-Film, монокристалічні, полікристалічні), які показали, що рівень освітленості (а значить і ступінь вироблення електрики) збільшується від 3 до 10 разів (! ) навіть в умовах похмурої погоди.

Hypertealth Solar Power в середньому можуть потроїти вихід корисної енергії від сонячної панелі, зменшити вплив затінюючих предметів. Вони можуть поліпшити як ефективність сонячних фототермальних модулів для домашніх ГВС, так і збільшити потужність тераваттних сонячних електростанцій. Матеріал поводиться набагато краще, ніж звичайні дзеркала, тому що розподіляє сонячні промені по поверхні панелі, і не дозволяє їм концентруватися в одній точці.

На даний момент компанія зосереджена на продажу своїх технологій військовим і початку масового виробництва свого нового матеріалу, у якого поки немає офіційної назви.

В патентах на плівку Hyperstealth описується 13 різних варіантів матеріалу, з різними конфігураціями, які можуть працювати в різних середовищах і в різних умовах. Механізм роботи, склад і технології, запатентовані для виробництва цієї плівки, поки широкій публіці не розголошуються. Однак ця плівка недорога ні за складом, ні за вартістю виробництва.

Leave a Reply