Своя панель ближче: українські сонячні панелі є

В Україні запустили завод по вирбництву сонячних панелей. Це перший виробник такої продукції в Україні. Завод Kness Pv відкрили у Вінниці на площі 6600 кв. м.

Сонячні панелі в полі на траві.

Початкова потужність виробництва складає 200 МВт.  Після запуску другої черги виробництва протягом 2019 року планується збільшити потужність в 2 рази.

Очікується, що перші панелі від українського виробника з’являться вже після 15 лютого 2019.

Інвестиції в завод склали 5 млн євро.

Як розповіли в компанії, встановлене на заводі обладнання розробляв Національний інститут КНР, один з провідних технологічних центрів світу в сфері відновлюваної енергетики. На заводі зможуть виробляти рамкові і безрамкові сонячні панелі номінальною потужністю 270-370 Вт.

Представник Kness Pv проінформував: “Всі технічні характеристики відповідають світовим вимогам, що дозволить реалізовувати продукцію за межами країни.”

У 2018 році українські домогосподарства встановили майже 4500 СЕС. Зовсім недавно був прийнятий закон згідно якого покупці українськихсонячних панелей зможуть отримати надбавку до зеленого тарифу в розмірі до 10%.

Українська група компаній Kness, в яку входить новий завод, займається проектами і технологіями традиційної та альтернативної енергетики.

Leave a Reply